Skocz do zawartości
Gość kocur23-23

głowna ramka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kocur23-23

Witam mam pytanie odnosnie głównej tej ramki w passku gdzie jest radio climatronic i ta pułeczka, jak się ją ściąga?? a jeżeli było to juz poruszane to jak sie to nazywa fachowo bo trudno szukac czegos jak sie nie zna dokłądnej jej nazwy!! i czy przy sciaganiu mozna cos uszkodzic? chodzi o to ze coś pod nia mi zgrzypi gdy jest zimny silnik moze nic takiego ale jednak denerwuje mysle ze to jakas śrubka która sie odkreciła i doprowadza mnie do czerwoności!!(dodam ze podczas kiedy to sobie tak zgrzypi to gdy docisne ta ramke z przosu palec wszystko ustaje az do momentu puszczenia jej znowu wrrr.... pozdrawiam i dzieki za wszystkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj małym płaskim śrubokrętem ja ją tak ściągałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur23-23

Ziewal a nie uszkodziłeś nic?? tzn nie zostawiłeś jakies sladów na desce rozdzielczej?? dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podchaczyłem to mi ładnie odskoczyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur23-23

A w którym miejscu jesli mozna zapytac jeszcze? bo tam sa z tego co sie orientuje jakies cztery bolce ale nie wiem gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ta ramka co ja najpierw trzeba odkrecic 2 sruby a potem scisla instrukcje tez bardzo prosze bo dzisiaj nie chcialem jej rwac na sile. dodam ze jak ja odkrecilem to sie rusza razem z radiem (beta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ktos radzi jak nie wie co z czym sie je?

 

Najpierw malutkim srubrokrecikiem plaskim pdwarzasz ramke na okolo klimatyzacji( trzymie sie tylko na zaczepach )

 

Pod spodem na 4 srubach ( torx ) jest przykrecony panel klimatronika.

 

wyciagasz panel i odpinasz kostki.

 

w puleczce te sa 2 sruby torx te tez nalezy odkrecic.

 

Jak wyciagniesz panel to w miejscu jego przykrecania beda klipsy ktore trzeba sciagnac ( 4 metlowe )

 

Potem juz ramka wychodzi sama wraz z radiem.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur23-23

Dzieki wielkie za podpowiedz jtro napewno z tym zawalcze i napisze jak poszło w sumie nie chodzi mi tu o wyciaganie climatronica czy radia chodzi o zlokalizowanie która czesc byc moze srubka jest nie dokrecona i mi "brzeczy" oraz denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku manualnej klimy odkrecam te dwie srubki co sa w puleczce i potem tez sciagam ten panel od tych nawiewow??czy podwazam ta ramke od gory-tylko na samej gorze widze ze mi sie trzyma a ta czesc z nawiewami nie rusza sie wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur23-23

Przepraszam ze dopiero teraz pisze ale nie maiłęm czasu ostatnio dokłądnie neta :) Sytacja wygląda tak ze podwazamy ramke od klimatronika srubokretem podkresle od klimatronika!! czyli nie dokoła klimatronika!!(tak jak ja sie meczyłem) przypuszczam ze w manualnej jest modobnie!! pod ta ramka sa cztery sruby!! nie ma zadnych zaczasków kolega wyzej napisał co i jak dokłądnie robic!! serdecznie mu dziekuje!!

 

PS. czy ktos moze wie czemu cos mi pod ta konsola "zgrzypi"? czeszczy?? odkreciłem podłożyłem gdzie niegdzie gumki zeby plastki z plastikiem nie pracował i efekt nie przyniósł żadnych rezulatatów!! ma ktos moze jakis sposób na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tada!!pelen sukces! ramka wyciagnieta, wyciagnalem w koncu radio z ktorym tak sie meczylem. wiec przy manualnej klimie tez trzeba podwazyl oslonke tej klimy-panel nawiewow pod nim sa 4 srubki, odkreca sie tylko 2 gorne dolne nie; odkrecamy 2 srubki ktore sa w poleczce -bardzo widoczne. ogolnie impreza banalnie prosta!!powodzenia. teraz zaczynaja sie moje przygody ze wzmacniaczami antenowymi..ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych bo tez sie na poczatku meczylem ;)

 

Najpierw malutkim srubrokrecikiem plaskim pdwarzasz ramke na okolo klimatyzacji( trzymie sie tylko na zaczepach )

a950f5a51f018bedm.jpg

 

Pod spodem na 4 srubach ( torx ) jest przykrecony panel klimatronika.

b6ee39ee0ae1c11em.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności