Skocz do zawartości
Jaro882

podlokietnik do b3 ,z czego??

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! chcialbym zamontowac w mojej b3 podlokietnik, nie interesuja mnie tanie uniwersale , myslalem nad podlokietnikiem z mondeo troche go przerobic i by moze pasowalo ale postanowilem napisac posta bo moze ktos juz zamontowal u siebie podlokietnik i jak ma to prosilbym o fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w B4 miałem z A6 2000 rok. Obok biegów jest taka dziura na pierdoły. Oryginalny podłokietnik z audi wystarczyło wcisnąć w to miejsce (wchodził na ciężki wcisk) i ładnie obitą deseczką rozeprzeć wkładając ją do tej rynienki. Nie wiem czy tunel w B3 jest podobny, ale może Ci to pomoże.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzialem fotki takiego podlokietnika idalo by sie cos z tego zrobic;) no mam jeszcze pomysl zeby wszystko zrobic wedlug siebie bo to nie jest duzo roboty no ale mozna by tez kupic taki tani uniwersalny i przerobic go wedlug siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Ja do swojego B4 zamontowałem oryginalny podłokietnik (zakupiony na szrocie) i jestem bardzo rozczrowany po prostu jest do kitu niema możliwości jazdy z łokciem na tym podłokietniku służy mi jedynie jako schowek.

 

pozdrówki

Grzechoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

z tego co wiem to w B4 nie bylo montowanych podlowietnikow (poprawcie mnie jesli sie myle) wiec skad oryginal?

pzdr

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

porównując uniwersalne podłokietniki (ze schowkiem)montowane na tunelu z tym co zakupiłem tzn fragment tunelu ze schowkiem(zamykanym na kluczyk), popielniczką i uchwytem na napoje z tyłu, miałem nadzieję że będzie spełniał funkcję podłokietnika ale niestety jest za bardzo przesunięty do tyłu. W innych autach taki schowek pełni również funkcję podłokietnika.

 

pozdrówki

Grzechoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to tez szukalem i nadal szukam podlokietnika do swojego B4 ale poki co nie znalazlem niczego co by mnie przekonalo do zakupu - oczywiscie tez szukam podlokietnika a nie schowka:)

pzdr

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to w B4 nie bylo montowanych podlowietnikow (poprawcie mnie jesli sie myle) wiec skad oryginal?
byly oryginaly, ja i paru kolegow z forum tak owe posiada jednak tak jak kolega wyzej napisal spelnia on glownie funkcje schowka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!! chcialbym zamontowac w mojej b3 podlokietnik,

Również się zastanawiam nad montażem podłokietnika w swoim samochodzie. Znalazłem kilka potencjalnych modeli na allegro. Czy ktoś ma może coś podobnego zamontowanego u siebie i może coś na ten temat powiedzieć?

1. http://moto.allegro.pl/item325227081_podlokietnik_skorpion_vw_passat_b3_b4_promo.html

2. http://moto.allegro.pl/item328243517__podlokietnik_big_uniwersalny_6_modeli_skora_akc.html

3. http://moto.allegro.pl/item326627145_podlokietnik_samochodowy_6_nowych_modeli_f_vat.html

4. http://moto.allegro.pl/item325818654_podlokietnik_czarny_skora_uniwersal_zobacz_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że widziałem na własne oczy kilka tych unimersalnych "podłokietników" i na żaden się nie zdecydowałem bo biło po oczach tandetą. Ja tak sobie myśle że jak będe na giełdzie w poznaniu to upluje coś w orginale od inne auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Ja zamontowałem do B4 podłokietnik od B5 1997rok jest on troche inny niz w młodszych modelach. Po małych przeróbkach fajnie pasuje w miejsce tylnej popielniczki i fajnie wygląda i spełnia swoje funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja zamontowałem do B4 podłokietnik od B5 1997rok jest on troche inny niz w młodszych modelach. Po małych przeróbkach fajnie pasuje w miejsce tylnej popielniczki i fajnie wygląda i spełnia swoje funkcje.

 

 

zrob zdjecia moze i inni sie skuszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrob zdjecia moze i inni sie skuszą

 

W wolnej chwili po świetach zrobie fotki i umieszcze na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam to: http://moto.allegro.pl/item325227081_podlokietnik_skorpion_vw_passat_b3_b4_promo.html

I bardzo jestem zadowolony. Zero przeróbek, a przy normalnej jeździe super wygoda. Polecam ten podłokietniki. Nie jest to uniwersal tylko dedykowany do paska B3 i B4.:cool:

 

 

widziałem to juz dawno na allegro i nie podoba mi sie to wolał bym jakis oryginał przerobic juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedy zamontowac podłokietnik od passata b5 FL razem z tunelem środkowym, ale za drogie te podłokietniki zeby zaryzykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a moze to by sie dało przerobic???????????????????????????????????????????

 

1fa160825da513fam.jpg

 

jest to tunel srodkowy od forda mondeo mialem kiedys i mi sie podoba:619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a moze to by sie dało przerobic???????????????????????????????????????????

 

1fa160825da513fam.jpg

 

jest to tunel srodkowy od forda mondeo mialem kiedys i mi sie podoba:619:

 

Trzeba by było dobrze pomierzyć, ale myślę że powinno się udać. Pare małych przeróbek i troche wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam to: http://moto.allegro.pl/item325227081_podlokietnik_skorpion_vw_passat_b3_b4_promo.html

I bardzo jestem zadowolony. Zero przeróbek, a przy normalnej jeździe super wygoda. Polecam ten podłokietniki. Nie jest to uniwersal tylko dedykowany do paska B3 i B4.:cool:

Zrób fotki jak to wygląda u Ciebie i pochwal się na ile jest on stabilny? Kumpel miał podłokietnik z alledrogo i strasznie się chybotał na boki, mocowania w tych podłokietnikach nie zawsze są do końca przemyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności