Skocz do zawartości
cinior

za wysokie obroty w b4 2E

Rekomendowane odpowiedzi

:669:Witam wszystkich!Mam problem z moim paskiem b4,wolno schodzi z obrotow na cieplym silniku-na zimnym jest ok.Po nagrzaniu trzyma obroty w okolicy 1100u-1200u obrotow.Odlaczalem juz akumulator dwa razy,nic nie dalo.Oprocz tego problemu wszystko jest jak nalezy.Czy to wina potencjometru przepustnicy?Dodam ze na gazie i na benzynie jest to samo.Byly podobne opisy ale takich przypadlosci nie znalazlem.Z gory dziekuje.Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam ten sam problem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w 80% odpowiada za to regulator biegu jałowego. W moim passacie b3 też miałem problemy z obrotami tzn albo trzymały powyżej 1000 albo silnik głupiał i skakały do 2500. Czasami pomaga czyszczenie tego regulatora benzyną albo czymś takim co usunie nagar. Z drugiej strony zobaczcie czy nie łapie lewego powietrzaw dolocie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek-lex

hey. może się myle ale sprawdź czujniki temperatury, mogą być 2. sam powiedziałeś że na nagrzanym nie masz takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwieciu

Witam ja mam ten sam problem.

Na zimnym jest w miarę ok. na ciepłym za wysokie dodam ,że pasek zagazowany.

w poniedziałek jadę na regulację może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Co?? Czy sprawa została rozwiązana????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krokówka do czyszczenia lub wymiany sprawdż też na oscyloskopie w wagu sondę lambda czy nie pracuje za wolno czasami jak zawiesza się za długo na bogatej to trzyma wysokie obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu miałem podobnie z Omega, wystarczyło dobrze przegazowac, lub wyczyścić przeplywke i po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie krokowy przemyc w benzynce i po problemie umnie tak bylo jeslinie pomoze wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności