Skocz do zawartości
Gość paki

wahacz B5 - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paki

witam..

 

czy załączony wahacz to jest wahacz do passka 1,9 tdi pd rok, 2000, 3B ? Potrzebuję na przednią oś, lewy górny przedni ?

 

Typ połączenia Wahacz poprzeczny

Strona zabudowy os przednia, na górze

Strona zabudowy z przodu z lewej

 

 

http://picasaweb.google.com/tpakulski/Temp?authkey=JJMDsXVd04I

 

Z góry dzięki na potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paki

dzięki, przy okazji jaka jest różnica w silnikach między ATJ a AJM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dacie produkcji (miesiące) i momencie obrotowym ajm285 atj310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko dotyczy wahacza przedniego górnego lewego,czy jest on taki sam jak z prawej strony-B5 1.8t AEB 96r.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanko dotyczy wahacza przedniego górnego lewego,czy jest on taki sam jak z prawej strony-B5 1.8t AEB 96r.Pozdrawiam.

To są dwa różne wahacze-looknij na alledrogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale wydaje mi się,że są jednakowe,poza tym kumpel przysłał mi z etki numery 8e0 407 506A i powiedział,że lewy i prawy przód mają takie same oznaczenia.Więc jak to jest naprawdę,czy ktoś wie i czy mój kolega ma rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ale wydaje mi się,że są jednakowe

Wydaje Ci się. Górne-przednie wahacze są różne. Jednakowe są tylko dolne-przednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a czy jest ktoś w stanie podać jego numer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze a czy jest ktoś w stanie podać jego numer ?

 

lewy przód 8E0407505A

prawy przód 8E0407506A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za numery choć ja za bardzo nie widzę różnicy między prawym a lewym.Być może jest ona nieznacznie widoczna,ale mogę się mylić a końcówki numerów 505 i 506 spełniają rolę kolejności a nie różnicy w budowie.Takie moje zdanie.Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak są różne.

Zamienne, czyli identyczne , są wahacze dolne - przednie .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a końcówki numerów 505 i 506 spełniają rolę kolejności a nie różnicy w budowie.

Kolego numerki 505 i 506, a dokładniej te ostanie cyferki, oznaczają stronę autka po której powinny być zamontowane, a nie kolejność.

Jak chcesz to kup sobie 2 takie same i wtedy zobaczysz różnicę jak jeden z nich nie będzie pasował. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co modrego uczyc...co my tam wiemy, moze raptem kilka razy zmienialismy...a jego kolega mu dobrze radzi(w koncu przykjaciel nie kreci) niech wstawia takie sam...zobaczymy ile pojezdzi, jak i czy wogole zamontuje ;) jestesmy z toba, wkraczaj do akcji...

A jak nie to sie nie rzucaj i posluchaj jak ci inni (ktorzy maja opanowany tak jak sposob dolewanie plynu do spryskiwaczy) podpowiadaja i nie wyklucaj sie nie bo kolega...nie bo mi sie wydaje...nie bo... Chcesz pomocy albo nie, rownie dobrze mozesz wziac stowke kupic w vw serwisowke i bedziesz wiedzial wszystko co i jak o twoim(dokladnie rok,wersja,data) aucie.

 

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

 

A po za tym widac nawet na zdjeciu ze sa inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba po parę razy to samo pisać?... Nie,nie będę się powtarzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba podniosłem trochę ciśnienie co niektórym kolegom.Może źle sformułowałem swoje zapytanie i domysły.Chodziło mi właśnie o wasze rady i je otrzymałem,dziękuję bardzo.Wcale nie twierdzę,że mój kumpel miał rację(nie ma ludzi nieomylnych)Jeszcze raz przepraszam za "ciśnienie",wszystko jest już jasne.Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba podniosłem trochę ciśnienie co niektórym kolegom.Może źle sformułowałem swoje zapytanie i domysły.Chodziło mi właśnie o wasze rady i je otrzymałem,dziękuję bardzo.Wcale nie twierdzę,że mój kumpel miał rację(nie ma ludzi nieomylnych)Jeszcze raz przepraszam za "ciśnienie",wszystko jest już jasne.Dziękuję i pozdrawiam.

nikomu cisnienie nie skacze tylko poczekaj na odpowiedzi, porownaj je miedzy sona, a nie do kazdej podlaczasz krople niufnosci ;)

a to chlopakow zniesmacza bo temat zawieszenia kazdy wlasciciel passata przerabia nawet raz w roku ;) i robi sie to juz rurynowo jak zmiane oleju;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,różnica jest faktycznie,wahacz zakupiony.Po prostu za dużo na głowie i chciałoby się wszystko szybko,także jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności