Skocz do zawartości
Gość darekw6

dystanse na koła

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Miałem już kiedyś dystanse tego producenta i moge powiedzieć że są dobre i ta grubość jest też odpowiednia, auto fajnie wygląda i dobrze trzyma się drogi. Opony w tym wypadku, nie powinny być szersze niż 205. Przy zamówieniu musisz podać jakie masz alufelgi.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może podasz ET,bo niby jak je dobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gwarancji alusów pisze coś takiego 7,5x17 ET35, LK112/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ET 35 masz ,dystans na przód raczej nie wejdzie,na tył wejdzie ale ok 10-15mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6 doradził byś mi jakie były by dobre na przód i na tył tak żeby wszystko ładnie pasowało :D

 

może masz jakiś namiar na dystanse??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam jakiegoś dobrego producenta,na allegro jest dużo firm HBM ma dobre,co do dystansu na przód to sam musisz zobaczyć czy coś wejdzie,bo wydaje mi się że nie wejdzie nic bo błotnik będzie zaczepiać,a wybór masz mały na przód ponieważ 0,5mm lub 15mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nielepiej kupić felgi z innym ET tak aby felga więcej wystawała na zewnątrz ,moim zdaniem dystanse to niepotrzebne dodatkowe obciążenie dla zawieszenia ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację jak kolega Pablo (7,5x17 ET35) czy założenie dystansów tylko na tył (np. 20mm) poprawi prowadzenie, czy jak juz się zakłada to koniecznie na wszystkie koła?? A i jeszcze jedna sprawa, czy z dystansami można obniżyć zawieszenie o 30-35mm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nielepiej kupić felgi z innym ET tak aby felga więcej wystawała na zewnątrz ,moim zdaniem dystanse to niepotrzebne dodatkowe obciążenie dla zawieszenia ale to tylko moje zdanie

lepiej ,tylko znajdź takie felgi żeby tył miały dopasowany przód ,bo na tył zawsze więcej miejsca,zauważ że do różnej szerokości opon i felg idą różne dystanse,więc przy kupnie felg skąd możesz wiedzieć,co się zmieści

 

 

Mam podobną sytuację jak kolega Pablo (7,5x17 ET35) czy założenie dystansów tylko na tył (np. 20mm) poprawi prowadzenie, czy jak juz się zakłada to koniecznie na wszystkie koła?? A i jeszcze jedna sprawa, czy z dystansami można obniżyć zawieszenie o 30-35mm??

oczywiscie poprawi,możesz na 2 koła dołożyć ale na tył,zawieszenie oczywiście można obniżać przy dystansach ,ale musi być dystans dobrany aby koło nie tarło

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem alufelgi 16cali z oponami 205x55 orginalne do vw ale maja et50

chcialbym zakupic dystanse zeby pasowaly i ładnie sie auto prezentowało

jakie byscie mi proponowali (dopasowane)pomozcie....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość culoxxxx

Witam serdecznie. Zostałem szczęsliwym posiadaczem felg 18" od audi a 8. Dostałem je od kuzyna. I chce je założyć do mojego passata b5 1.6l . I mam pytanie jakie musze załozyć dystanse zeby to wszystko ładnie pasowało ??

 

18" 5x112 E48

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Zostałem szczęsliwym posiadaczem felg 18" od audi a 8. Dostałem je od kuzyna. I chce je założyć do mojego passata b5 1.6l . I mam pytanie jakie musze załozyć dystanse zeby to wszystko ładnie pasowało ??

 

18" 5x112 E48

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

przód 15mm,a tył 25mm

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

 

witam kupilem alufelgi 16cali z oponami 205x55 orginalne do vw ale maja et50

chcialbym zakupic dystanse zeby pasowaly i ładnie sie auto prezentowało

jakie byscie mi proponowali (dopasowane)pomozcie....pozdrawiam

tak samo ,przód 15mm a tył 20-25mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość culoxxxx

A jeszcze mam pytanie czy mozna wykonać takie dystanse samemu?? Jesli tak to proszę o jakieś schematy. Proszę również o linki na allegro jak to ma wyglądać. Mam możliwości wykonania tego samemu tylko z jakiego materiału ?? Hromonikiel może być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystanse na przód rozumiem 15 a na tyl 20 czy 25 robi to jaks róznice chcialbym zeby kola rowno lezaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dystanse na przód rozumiem 15 a na tyl 20 czy 25 robi to jaks róznice chcialbym zeby kola rowno lezaly

jesli zastosujesz tak jak napisalem ,przod i tyl bedą równo przy krawędzi błotnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość culoxxxx

A te dystanse?? Podaj mi linka na allegro do nich. Chcę dokładnie wiedzieć które to mają być. A i jeszcze jedno. Da rade samemu takie dystanse zorbić?? CZym sie rózni to e48 od e45?? Opony zaraz zamówie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te dystanse?? Podaj mi linka na allegro do nich. Chcę dokładnie wiedzieć które to mają być. A i jeszcze jedno. Da rade samemu takie dystanse zorbić?? CZym sie rózni to e48 od e45?? Opony zaraz zamówie

 

dystans musi być z odpowiedniego materiału,możesz sam zrobić,ET 48 różni się od 45 tym że 3mm jest schowane bardziej w nadkolu,http://www.allegro.pl/search.php?sg=...5x112+dystanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość derkos21

witam!!! Kupilem alufelgi do audi a4 B6 rozmiar ET40 17cali i chcialbym do tego dystanse dokupic bo sa tak troszke wsrodku auta osadzone. jakie dystanse kupic najlepiej? I wydaje mi sie ze tylko na tyl starczy. I zeby wyglad byl fajny. pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności