Skocz do zawartości
zima18

filtr paliwa bosch

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie na temat filtra paliwa firmy BOSCH. Do Passata 110 KM AFN.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Bardzo dobre, a jakie mają być?

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, ponieważ muszę kupić i nie wiem czy oryginała wziąść czy boscha. Bosch oczywiście tańszy i pytam o opinię po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na forum użytkownicy polecają KNECHT, MANN, BOSCH. Ja osobiście jeżdzę na MANN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Powiem ci ze odkad musialem przycinac filtr kabinowy Bosch do A6 bo byl za duzy (wg. katalogu Bosch byl to wlasciwy filtr) juz Boscha nie kupuje. Wybieram oryginalne, bo roznica w cenie nie jest duza, a wszystko idealnie pasuje. Polecam tez firme MANN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam wszystkie filtry z MANN-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wybrou Filtrona i Bosha (do AVB) w podobnej cenie.

Filtron robi czesc produkcji dla MANN-a. Czy Bosh powienien miec jakac wytloczke firmowa na puszcze, czy ma tylko sam nadruk??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście unikam filtrów(każdego rodzaju)firmy Filtron.Kupuje Mann'a.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filtron robi czesc produkcji dla MANN-a.

Powiem tak, przez 12 lat stosowałem wszystkie filtry, tylko i wyłącznie FILTRON-a. Teraz już tego nie robię, bo nie mam dostępu do nich. Ale do rzeczy, nigdy nie miałem jakiegokolwiek problemu z tymi filtrami, i jak dla mnie to nie jestem zbytnio przekonany do tego czy są one złej jakości, czy trafi się tak jak w każdej firmie jakiś wybrakowany egzemplarz. Nawiązując do cytatu, skoro filtron robi dla mann-a, który jest polecany, to dlaczego te same filtry ale pod inną nazwą mają już być złe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem knechta ale teraz jezdze na filtronie i niema roznicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem knechta ale teraz jezdze na filtronie i niema roznicy
Ciekawe czy znajdzie się taki, który odczuje różnicę i powie że mann lub knecht lepiej filtruje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy znajdzie się taki, który odczuje różnicę i powie że mann lub knecht lepiej filtruje.
pewnie mozna by bylo to sprawdzic po spalaniu. Jak wiecej pali po wymianie to moze byc gorszy - hehe;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście właśnie wymieniłem ponownie na BOSCH-a i nie widzę przeszkód by go dalej nie stosować:) Oczywiście jeżeli chodzi o paliwowy:)

A co do filtra powietrza to się zdziwiłem gdy chciałem wymienić na zakupiony na podstawie książki w norauto bo jest za duży:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście właśnie wymieniłem ponownie na BOSCH

czy na puszce byl tylko nadruk ze znaczkiem firmowym i nr seryjnym, czy moze jakas dodatkowa wytloczka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi ale wydaje mi się że nie było wytłoczki albo nie zauważyłem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności