Skocz do zawartości
kruzi

zderzak tylni po i przed liftem....

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

kupiłem sobie zderzaczek -ale sprzedawca się pomylił i wysłał mi po lifcie...

no i jest lipa - da się go założyć??

jakieś inne zaczepy są...kombinował ktoś z tym??

 

pozdro

 

moje auto to passat kombi'97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu inne,z tego co wiem to wszystko to samo,różni się listwami czarnymi na zderzaku,mają małe załamanie,ale tak nie zobaczysz różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu inne,z tego co wiem to wszystko to samo,różni się listwami czarnymi na zderzaku,mają małe załamanie,ale tak nie zobaczysz różnicy

 

 

jestes pewny??

 

moze ktos jeszcze sie wypowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebym nie był pewny to bym nie pisał, po za tym się zastanów czy konstrukcyjnie z tyłu się coś zmieniło,oprócz detali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żebym nie był pewny to bym nie pisał, po za tym się zastanów czy konstrukcyjnie z tyłu się coś zmieniło,oprócz detali

 

 

 

montaz z boków zderzaka chyba jest inny...przed liftem się po prostu odciąga i wychodzi - ten natomiast wygląda jak by miał się wsunąć...(zaczepy po bokach na karoserii i te w zderzaku- troche inny sposób mocowania)

 

wizualnie tył tak niby to samo - ale wszystko rozbija się o detale - wiec pytam zanim zrobie kolejny krok...

 

no i chyba po lift nadkola sa szersze.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
montaz z boków zderzaka chyba jest inny...przed liftem się po prostu odciąga i wychodzi - ten natomiast wygląda jak by miał się wsunąć...(zaczepy po bokach na karoserii i te w zderzaku- troche inny sposób mocowania)

 

wizualnie tył tak niby to samo - ale wszystko rozbija się o detale - wiec pytam zanim zrobie kolejny krok...

 

no i chyba po lift nadkola sa szersze.........

 

 

nikt nic nie wie??:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dostalem strzał w tyłek od jakiegos ciapka który chyba jeszcze wczoraj na wielbładzie jeździł i niebardzo kuma co to czerwone swiatło. Poszedł mi zderzak. Jutro go będe targał z auta i wtedy powiem Ci czy są jakieś ewidentne różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostalem strzał w tyłek od jakiegos ciapka który chyba jeszcze wczoraj na wielbładzie jeździł i niebardzo kuma co to czerwone swiatło. Poszedł mi zderzak. Jutro go będe targał z auta i wtedy powiem Ci czy są jakieś ewidentne różnice

 

 

 

ok - dzieki - czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No i jak w końcu. Pasuje tylny zderzak po lifcie do modelu 96-00. Czekam również na odpowiedź bo miałem małą stłuczkę i czeka mnie kupno tylniego zderzaka. Jak ktoś przerabiał temat niech się odezwie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę że nie ma żadnych odpowiedzi tak więc postanowiłej dojść do tego sam. A wiec jest różnica w mocowaniach z obu stron zderzaka. w zderzaku przed liftem jest jeden zaczep a po lifcie są aż trzy.

Zderzak po lifcie ma wymienny spodni plastikowy spojler natomiast przed liftem stanowi on jedną całość zderzaka (tak więc radzę kupować zderzaki przystosowane do swojego modelu i przy kupnie używki do modelu przed liftem zwracać również uwagę na stan dolnego plastikowego, czarnego spojlera gdyż jest on niewymienny).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek a któryś z tych 3 zaczepów od 3BG podejdzie do standardowego otworu w 3B czy trzeba było by je zmieniać miejscami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też dorzucę coś od siebie. Więc tak, koniecznie trzeba kupić jeszcze ślizgi, które są większe i trochę nie pasują. Mają też w innych miejscach otwory na przymocowanie ich do boku auta, więc bez wiercenia się nie obejdzie. Ja dzisiaj próbowałem go zamontować i trochę mi się to nie podoba (zbyt wielka szczelina i trochę za bardzo wystaje bokiem). Pozostaje więc albo zaadoptować ślizgi po lifcie albo do zderzaka po lifcie przymocować te zgrzewane uchwyty ze starego i zamocować go na tych starych. Niestety dzisiaj nie starczyło mi czasu i będę próbował coś wykombinować w sobotę za tydzień:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, nie da się tego zrobić:(

Przynajmniej ja nie potrafię:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności