Skocz do zawartości
Gość Niebiesky

B3 z tyłem od B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niebiesky

Witam

natrafilem w necie na zdjecie passata b3 z tylnymi lampami od b4, przynajmniej na moje oko, chyba, ze jest to b4 z przodem od b3 :confused:

 

moze mi ktos odpowiedziec na pytanie - czy do b3 pasuja lampy tylne od b4 :confused:

 

EDIT:

zdjecia

 

1000335gn0_182.jpg

 

6d8a0d8f72e8d571_378.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luki88

To jest b3 z kalpą, lampami tylnymi i zderzakami od b4 (można poznać po przetłoczeniach wzdłuż drzwi a także po rtm że tworzą wmiarę równą powierzchnię z szybami). Tylny zderzak pasuje bez problemu (ta sama belka), co do reszty części to się niewypowiadam bo niewiem czy bez problemu podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiesky

klapa z b4 pasuje bez przerobek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fotka z majóVWki 2007. Jak jechał to dokładką szorował o ziemię.... gelba totalna:D Jak mu się przyglądałem to chyba poprostu klapa przełożona i lampy. Na rzeźbe nie wyglądało, więc powinno spasować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Widziałem go na MajoVWce 2007, tam siedzi VR6 i wogule wypasik jest i był na handelek kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to on jakoś nie specjalnie się podoba. Wolę jednak jak auto nie jest zlepkiem kilku innych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiesky

a zna ktos wlasciciela tego paska? bo chcialbym zapytac go o kilka szczegolow dotyczacych tego fura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję się że "Norbi" z vwzone.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zna ktos wlasciciela tego paska? bo chcialbym zapytac go o kilka szczegolow dotyczacych tego fura

Poznałem kolesia na spociku w Katowicach (Patelnia). Autko jak autko trochę zaniedbane i wygląda jak wygląda,tak jak by zaczął mody i brakło chęci w trakcie realizacji żeby doprowadzić na cacy , przy najmniej takie moje zdanie. Szukaj kolesia na vwsląsk.pl ( postaram ci się zdobyć namiary na niego ). Co do lampek wyglądają przyzwoicie widziałem już w 3ech B3kach.

Zapodaje foteczki mojego autorstwa.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto Piszczały, przynajmniej kiedys bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto Piszczały, przynajmniej kiedys bylo

tak dokładnie piszczała

http://pl.youtube.com/watch?v=T86HWI6dpo0

Greq (pozdrawiam) mi napiszał , że na razie piszczała nie ma kompa i będzie trudny kontakt z nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiesky

Miłosz, byłbym bardzo wdzięczny i zobowiazany, gdyby udało Ci się zdobyć namiar na Piszczałę, chciałbym go wypytać o przeszczep klapy, lamp i zderzakow z b4 i pare fajnych patentow, ktore u niego wypatrzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

tak to b3 ;-) ztylem od B4 moze po kraksie jakiejs ;-) i sobie zalozyl klape i lampy b4 ;-) ja taka hybryde widzialem w opolu na taxowce ;-) pozdrawiam. a tez gdzies zdarzylo mi sie spotkac lampy lexus do sedana bo do kombi nie ma w ktorej to aukcji bylo napisane ze lampy pasoja zarowno do b4 jak i do b3 pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiesky

Miłosz, dzieki, napisze do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o a to passacik (byle autko)od Piszczaly konkrecik jest to oczywiscie b3;] z bardzo fajnym silnikiem a lampy podobno pasuje co do klapy to nei wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może czy orginalny zderzaczek od B4 pasuje bez większych przeróbek do B3? Widzałem gdzieś takiego passata i całkiem przyzwoicie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktoś może czy orginalny zderzaczek od B4 pasuje bez większych przeróbek do B3? Widzałem gdzieś takiego passata i całkiem przyzwoicie to wyglądało.

 

zapytaj na PW kolegę dulek81

 

Jeśli mogę coś zaproponować to zachęcam do założenia do tyłu zderzaka od paska b4,ja sobie taki sprawiłem(przez omyłkę)i szczerze muszę przyznać że wygląda o niebo lepiej

w temacie:

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21026

 

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności