Skocz do zawartości
Gość waho

Gdzie są bezpieczniki w B5 3B?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waho

Auto sporowadzone z niemiec, nie mam do niego książeczki i za cholerę nie potrafię odnaleźć skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami.. Slicznię proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po otwarciu drzwi kierowcy masz dostęp do zaślepki w konsoli przy przednim słupku (takie β). Odciągasz i masz dostęp do bezpieczników, a przekaźniki zobaczysz w głębi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis sposób zeby ta pokrywe zdjac? nie chcialbym, ejj polamac.dziekiz a pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. dobre sobie. :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie - konstrukcja wymaga przyłożenia siły F. Podwadzasz płaskim srubokretem i ciągniesz. Połamać raczej będzie trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. podzialam w takim razie silą F :D bo mi gniazdo od zapalnicki przestalo dzialac a w planie zakup "radyjka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj pod tym plastikiem są te bezpieczniki, śrubokręt i podważamy, ciężko coś tam połamać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem przymierzalem sie do tej czynności ale niestety bez narzędzi wiec spasowalem ale wyczulem ze trzeba to chyba robic od dolu. jak znajde srubokret to chwilke czasu to zajrze tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dołu tylko za te dwa zaokrąglenia po prawej stronie, lekko podważyć tak żeby palce weszły i pociągnąć do siebie. Zaślepka jest elastyczna napewno nie pęknie. Tzn. takim samym ruchem jak drzwi się otwierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rozjasnia cala sytuacje. thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszytsko jasne bezpiecznik spalony. tylko ma jeszce pytanie do szaniownego towrzystwa. byl 15 tak jak powinno być i tak se mysle dlaczego sie spalil. mam taka standardowa zapalniczke tzn nie volkswagenowską tylko uniwersalna. czy to przez nią mogl spalic sie bezpiczniek. nie jestem elektyriem nie iwem moze ta uniwersalna cianie wiecej pradu i bezpiecznik padl. czy raczej szukac gdzie indziej problemu. jak wloze nowey bezpieccznik to zobacze czy znow padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos zrobione zdiecie tych bespiecznikuw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś zrobione zdcie tych bezpieczników

 

Aleś kotleta odgrzał ;)

 

 

Zerknij tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=przeka%BCniki+passat dokładne foty i opis.

Pozdrawiam

 

 

P.S. Popraw pisownię bo dowiesz się od "zielonych" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki pozdrawiam :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tdi 110

Mam pytanko:mangaNie wiecie który bezpiecznik jest od wycieraczek przednich bo sie mam książki i nie wiem:mangaProsił bym o podpowiedz:mangaZ góry dziekuje:roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko:mangaNie wiecie który bezpiecznik jest od wycieraczek przednich bo sie mam książki i nie wiem:mangaProsił bym o podpowiedz:mangaZ góry dziekuje:roza

 

przecież już kolega wcześniej podawał link z dokładną rozpiską bezpieczników...

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=przeka%BCniki+passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tez mam problem:

nie działja mi elektryczne szyby (podnoszenie i opuszczanie) oraz centralny zamek tylnych drzwi oraz bagaznika oraz oświetlenie kabiny

 

wszystkie bezpieczniki są w porzadku

jest jeszcze jakies miejsce gdzie moglo się coś przepalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

tez mam problem:

nie działja mi elektryczne szyby (podnoszenie i opuszczanie) oraz centralny zamek tylnych drzwi oraz bagaznika oraz oświetlenie kabiny

 

wszystkie bezpieczniki są w porzadku

jest jeszcze jakies miejsce gdzie moglo się coś przepalić?

Moduł komfortu nie pływa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności