Skocz do zawartości
Gość swwitch

B5 zawieszenie Koni Str.t Performance- problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość swwitch

witam,

 

w końcu udało mi się załozyć zestaw koni street performance do passata,

(obniża o 40mm i usztywnia zawieszenie, ale nie przesadnie jak typowe sportowe)

niestety nie długo sie nacieszyłem, po wyjechaniu na próbę od mechanika, tak zaczęło mi coś grzmocic w przednim zawieszeniu, ze myslalem ze mechanicy cos sknocili, z kolei oni mysleli ze juz wczesniej mi tak walilo.

 

nie dosc ze na dziurach waliło jakby cos z przodu miało się urwać, to jeszcze na drogowych nierównosciach stuki jak niewiem.:(

 

wróciłem do warsztatu i mechanicy wyjęli nowe amortyzatory i zamontowali stare waz z nowymi spręzynami, i okazało sie ze stuki (w wlasciwie konkretne jeb...a) znikły.

 

tył bez zastrzeżeń,

 

czy może sie okazać że przednie sa uszkodzone?

no bo chyba takie walnięcia to nie normalna sprawa co?

i czy moge reklamować u sprzedawcy tylko te 2 sztuki czy musze zdejmować cała reszte?

jak miałem malucha kilka lat temu, to nawet wtedy nic tak nie waliło :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że reklamujesz 2 szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie wydaje żeby amorki tak stukały jak piszesz, może za pierwszym razem mechaniory coś nie tak skręcili? Może źle ułożyli springa do amora? a później jak zakładli ori amory to już dobrze skręcili a nawet jak zauważyli że za 1 razem coś nie tak zrobili to się oczywiście nie przyznają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności