Skocz do zawartości
Doc

Filtr kabinowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Zamierzam zmienić filtr przeciwpyłowy w swoim B5 3B. Przeszukałem forum, aby znaleźć zanim się wezmę za wymianę jakieś fotostory, instrukcję, cokolwiek.

Znajduję w szukajce tradycyjnie Not Found strony, a na str. głównej w "Warsztacie" nie wyświetlają się zdjęcia, a bez nich porada ta nie ma sensu.

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=11

 

Czy ktoś jest w stanie wskazać mi jakieś fotostory, umiejscowienie, sposób demontażu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podszybie z lewej strony pod plastikowa osłoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zdjęcie tego filtra po zdjęciu plastykowej osłony w 3BG ale filtr kabinowy we wszystkich passkach chyba był w tym samym miejscu.

obraz395bn9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
filtr kabinowy we wszystkich passkach chyba był w tym samym miejscu.

W wersji na UK jest po przeciwnej stronie i w dodatku inne wymiary(dłuższy i weższy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przy wkładaniu filtra popatrz na kierunek strzałki na nim :D Ja po roku się kapnąłem, ze cały czas odwrotnie zakładałem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wersji na UK jest po przeciwnej stronie i w dodatku inne wymiary(dłuższy i weższy)

W wersji U.K. wszystko jest po przeciwnej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena od radia i hak holowniczy też ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antena od radia i hak holowniczy też ??

 

 

mozesz mi wierzyc ze tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna, czyli widzę, że trzeba zdejmować podszybie, ramiona wycieraczek itd.

Grubsza robota sie szykuje. Dzięki.

NIe ma potrzeby zdejmowania niczego więcej poza osłoną nad filtrem ( jedna długa śruba). Strona z www passatplus.de - dotyczy montażu osłony na podszybiu .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe ma potrzeby zdejmowania niczego więcej poza osłoną nad filtrem ( jedna długa śruba). Strona z www passatplus.de - dotyczy montażu osłony na podszybiu .:)

 

druga część porady jest odnośnie filtra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic prostszego jak wymiana filtra pow. i ppyłk. w passacie:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic prostszego jak wymiana filtra pow. i ppyłk. w passacie:D:D

 

potwierdzam ale jak widać nie każdy posiada zdolności manualne do wymiany filtra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze, że są ludzie, którzy wiedzą o istnieniu takowych filtrów. Spotkałem posiadacza paska, który nie wiedział, gdzie się znajdują filtry (powietrza kabinowy). Po nie wymienianiu ich przez 1,5roku to mogą być brudne nie?? :D Mowa o poprzednim posiadaczu mojego paska. Dostał już ode mnie wiązankę jak tylko zobaczyłem stan tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr, filtrem, ale tendencję do offtopicowania i szydzenia to wy macie dużą :668:

Co Wy będziecie robić jak już każdy tutaj będzie taką Alfą i Omegą jak Wy ? :668:

 

 

Dzięki raz jeszcze za fotostory. W pierwszym momencie spojrzałem na pierwsze zdjęcia, po chwili na drugie i poprawiłem swój post co da się zauważyć, bo nie ma tam widniejącej edycji, ale kolega w tym samym czasie zacytował. Tak bywa :668:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już kilkukrotnie opisywany a w tym temacie dogłębnie wyjaśniony. Robi się OT, zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności