Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

oryginalnie powinny być opony 205/55 R16 jakie ET szerokość i który rok audi bo jak wiesz audi miały rozstaw 5x100. Od audi a3 8P jak dobrze napisałem to rozstaw jest 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z A3 8p. Tylko wlasnie mi napisal ze to 6x17", ET48, opony 205/50. Wiec dla mnie odpadaja, mam Passata B5 1.6 wiec bedzie kibel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy. Jak felga jest 17" to opona jest dobra i rozstaw jest dobry... Tylko z szerokością i tym ET to dystans musisz dać i to nie mały ;p Szukaj ori 16" lub 17" poenixów i fajnie będzie wyglądać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to Fuck It, za dużo musiałbym kombinować a chciałbym takie felgi plug&play :) Szukam 16" ORI z Passeratti. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee, to Fuck It, za dużo musiałbym kombinować a chciałbym takie felgi plug&play Szukam 16" ORI z Passeratti. Dzięki za pomoc.

 

Przecież to koło też możesz założyć P&P ;) po czasie sam stwierdzisz że dystans by się przydał . Nawet jak kupisz inne z mniejszym et nie jest wykluczone że nie będziesz chciał dystansu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie może zdjęcie Passata na 17" z taką oponą bez gleby? Boję się, że 17inch zamuli fest moje AHL...

 

Edit - nieaktualne, felgi okazało się, że są krzywe i nie dają się wyważyć.

Edytowane przez krzyjac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było jak byś jeszcze napisał czy auto jest obniżone , jeśli tak to gwint czy kit ? Jakie opony są założone na te felgi ?

Jeśli seria zawias to wtedy na bank będzie wystawać i to znacznie ....

 

Jest gwint, opony jeszcze nie wiem jakie wrzuce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi sline 18 8j wejdą bez obcierek? Słyszałem że na seryjnym zawieszeniu może przycierać, z felgami dużo doczynienia nie miałem więc wolę się podpytać.

Passat b5 fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET felgi i jakie opony są założone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Et prawdopodobnie od 35 do 45 z tego co patrze na podobne modele. Nie jestem pewien.

Opony 225/40

Obecnie stoją na A3 8p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie będzie ocierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiem czy można w tym temacie ale mam takie pytanie,chciałbym założyć felgi aluminiowe do Passata B5,felgi są od mercedesa więc mam już pierścienie centrujące,niestety pojawił się problem z długością szpilek z przodu,są za krótkie i nie łapią,w sklepach nie mają a jak mają to za jakieś duże sumy,znalazłem na internecie dużo szpilek ale nie wiem nawet jakie mają być w Passacie b5,teraz mam na klucz 17. Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić jakie szpilki potrzebuje do alufelg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz. Wszystko zależy ile ci brakuje żeby koło zamontować. Ja tam zawsze jak szukałem to takich które złapią koło na 7-8 pełnych obrotów koła. Masz mieć skok gwintu 14x1.5 tak jak w tych aukcjach. Tutaj masz dłuższe niż w serii tak że coś dobierzesz.

 

https://allegro.pl/kategoria/czesci-samochodowe-kola-felgi-18730?string=sruba%20kola%20vw%20długie&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-3-0511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie 28 mm a na aukcji jest 35 mm jeśli chodzi o długość gwintu,będą okej czy za mogą być za długie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie do passata b7 w amerykańskiej budzie na gwincie kw jakie najszersze 18 wejdą? Ogólnie to myślę przód 8.5J tył 9.5J et 35 ale trafia się też zestaw przód 9.5 tył 10.5 ale chcę żeby to jakoś funkcjonowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany , powiedzcie jakie oponki włożyć na 18" 9J i 10J ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

215/225:hmm

Profil 40

Edytowane przez marcin_pesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o 215/40 na przód i tył . Ewentualnie przód 215/40 a tył 225/40 . Chyba powinno byc okey ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze tak, ja bym w takie rozmiary poszedł gdybym miał wybierać.

To teraz 19" odpuszczasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności