Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy Felgi o parametrach 8jx18 ET 25 z opona 235/40/18 wejda do Passata CC ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą na równo z nadkolem/ minimalnie wystawać.

Zobacz na zdjęcie przodu mojego b6 które jest na poprzedniej stronie i pomyśl że koło które planujesz założysz będzie schowane o 4mm względem mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Jakby wygladaly opony 235/40/18 na feldze o szerokosci 7,5 cala ? Czy to wgl wejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko. Jakby wygladaly opony 235/40/18 na feldze o szerokosci 7,5 cala ? Czy to wgl wejdzie ?

 

Matko i córko !!! tylko nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko. Jakby wygladaly opony 235/40/18 na feldze o szerokosci 7,5 cala ? Czy to wgl wejdzie ?

 

Wejdzie tylko jak to będzie wyglądać :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono :) Wale prosto z mostu bo pojęcia nie mam. Pasek b6 kombi interesuje mnie rolka 18 et. 35 prawdopodobnie 7,5 lub 8j i 235/40 guma. Czy na seryjnym zawiasie [ dopóki nie kupie sprężyn a planuje pro-kit 40/40] da się na tym jechać czy może obcierać ?? nie mam możliwości przymiarki dlatego zwracam się to znawców tematu i liczę na kompetentne odp. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne grono :) Wale prosto z mostu bo pojęcia nie mam. Pasek b6 kombi interesuje mnie rolka 18 et. 35 prawdopodobnie 7,5 lub 8j i 235/40 guma. Czy na seryjnym zawiasie [ dopóki nie kupie sprężyn a planuje pro-kit 40/40] da się na tym jechać czy może obcierać ?? nie mam możliwości przymiarki dlatego zwracam się to znawców tematu i liczę na kompetentne odp. Pzdr

 

nie wiem jak eibach bardzo jest sztywny, ja mam mts -40 i przy odpowiedniku Twojego 235.40.18 (czyli u mnie 235/35/19) przy ugięciu 1,5-2cm już tarło z tyłu. Wcześniej gdy miałem oponę 215/35/19 nie było tego problemu. Także jest 90% szans na to że tył będzie przycierał, wszystko zależy jak auto usiądzie na sprężynach i jak sztywne będzie zawieszenie z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Pany mam pytanie , wejdą buty 9,5j 18" ET35 wszystkie cztery taki sam rozmiar . Passat b5fl. Wejść wejdą ale czy z przodu dużo będą wystawac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . Pany mam pytanie , wejdą buty 9,5j 18" ET35 wszystkie cztery taki sam rozmiar . Passat b5fl. Wejść wejdą ale czy z przodu dużo będą wystawac ???

 

ja mam 9J ET25 i z przodu jest idealnie równo, tył mam 10J to wystaje mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wejda z przodu i będzie git???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli wejda z przodu i będzie git???

 

Mam u siebie 9.5J ET 37 i błotnik wchodzi idealnie między oponę a felgę . Tyle że ja mam 19"

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ja mam 9J ET25

 

Chyba ET 35 , przy 25 dosyć mocno by wystawało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam u siebie 9.5J ET 37 i błotnik wchodzi idealnie między oponę a felgę . Tyle że ja mam 19"

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Chyba ET 35 , przy 25 dosyć mocno by wystawało .

 

To znaczy ze bedzie wystawac troche bo juz sie gubie . Ale mam nadzieje ze pojezdze na takim zestawieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że jeden pisze o b5 a drugi o b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nic nie dowiem . Ale dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj swój i Wojtka wpis. Wasze felgi różnią się tylko et, Twoje wyjdą o 2mm szerzej niż jego.

Druga sprawa w Twoim flu są szersze przednie błotniki o ok 1cm na stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównaj swój i Wojtka wpis. Wasze felgi różnią się tylko et, Twoje wyjdą o 2mm szerzej niż jego.

Druga sprawa w Twoim flu są szersze przednie błotniki o ok 1cm na stronę.

 

Dzięki wielkie . Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 9.5J na 20" i ranty trzeba było rolować. Czy jest jakaś różnica między 18 a 20? Kwestia obniżenia samochodu jaki planujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie nic nie dowiem . Ale dzięki

 

Dobrze by było jak byś jeszcze napisał czy auto jest obniżone , jeśli tak to gwint czy kit ? Jakie opony są założone na te felgi ?

Jeśli seria zawias to wtedy na bank będzie wystawać i to znacznie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych kolegów ma w B6 Variant założone 18" 8j ET30 z oponami 18/235/40 i może podesłać zdjęcie? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam okazje kupic fajne alusy 16" z Audi. Jednak uzbrojone sa w opony 205/50 R16. Duzy to bedzie problem? Aluski z Audi A3 znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności