Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź :) Jego felgi mają ET 35 i 8 cali. Jakie opony były by dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było naciągu to przynajmniej 215/45. Ale na zimę podobno węższe opony są lepsze to proponował bym właśnie 205/50 delikatny naciąg i troszkę więcej balonu. A i tak będzie to dobrze wyglądało na samochodzie przy tym ET :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś opony z internetów czy kupowałeś na miejscu:P? Na naciagu mi nie zależy bo to na zime ma być:P byleby nic nie obcierało:) dzięki za pomoc:ok poszukam jakichś dobrych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy koła 15' 4x100 z taką opona: 15/50/195 i et 41 będę pasować do b3? Czy będę potrzebował jakieś pierścienie centrujące? Niestety nie jestem za bardzo w temacie - 1 auto. Proszę o pomoc kolegów :-)

 

@edit

Z tego co wyczytałem to im większe et to koło bardziej chowa się do środka nadkola. Więc, czy z et 41 będzie wystarczająco miejsca z przodu?

 

koła niby jeździły w golfie 2,więc chyba będą pasować?

Edytowane przez hanus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brałeś opony z internetów czy kupowałeś na miejscu:P? Na naciagu mi nie zależy bo to na zime ma być:P byleby nic nie obcierało:) dzięki za pomoc:ok poszukam jakichś dobrych:)

Kupowałem na miejscu u wulkanizatora :) w cenie opony miałem odrazu założenie ich na felgi :) a opony wyszły mnie taniej niż miałbym je zamówić na allegro + przesyłka + założenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc:ok będę musiał poszukać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mam pytanko, ponieważ ktoś kiedyś pisał, że NIE PODEJDZIE chcę się upewnić. Passat B5 (przed lift) opony 225/45/17, zawias obniżony 4cm, dystanse chyba 15mm, ET 45, a felga 7,5 cala...

 

Czy wejdzie mi na tył opona 235/45/17 bez ocierania? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość założenie felgi 7,5 J i rozstawie 5x100 do passata b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy śruby pływające tyle są wstanie zniwelować ale jest taka opcja. Jak nie to Dystanse zmieniające rozstaw z 5x112 na 5x100 ale czy wtedy gra warta świeczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tym razem moje pytanie.

 

Jak sie ma szerokość błotników w przed i po lifcie. Czy polift ma błotniki nieco szerzej a co za tym idzie istnieje możliwośc włożenia felgi z mniejszym ET w stosunku do przed lifta?

 

Mam fajną felgę 8J 17tki ale ET niskie tj. 20

 

Czy włożę takie felgi do B5FL sedan i nie będzie wystawało? Z czasem pójdzie nieco niżej.. a felga będzie dążyła do zrównania z błotnikiem.

 

Mimo tego jak to sie ma w FL'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam et45 na 19" i przy gwincie gdzie koło wchodzi w nadkole powiem Ci że mi obciera na większym skręcie o plastikowe nadkole, czasem złapie o rant błotnika. Koła mam schowane do środka a i tak obciera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że obciera od wewnątrz. W mojej sytuacji koło wychodziłoby 2,5 cm na zewnątrz przy et 20 ale za to zastanawiam sie jak by to wyszło z błotnikiem a nie nadkolem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tym razem moje pytanie.

 

Jak sie ma szerokość błotników w przed i po lifcie. Czy polift ma błotniki nieco szerzej a co za tym idzie istnieje możliwośc włożenia felgi z mniejszym ET w stosunku do przed lifta?

 

Mam fajną felgę 8J 17tki ale ET niskie tj. 20

 

Czy włożę takie felgi do B5FL sedan i nie będzie wystawało? Z czasem pójdzie nieco niżej.. a felga będzie dążyła do zrównania z błotnikiem.

 

Mimo tego jak to sie ma w FL'u?

powiem ci ze mam 7.5 17 et 20 przy oponie 215/45 nic nie obciera ale twoje beda szercze o 6mm na strone przy dobraniu odpowiedniej opony raczej nie powinno obcierać ale zawsze można zrolować nadkola i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Czy możesz w wolnej chwili podesłać foto jak to wygląda u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do B5FL będzie pasowała alufelga 16" przy ET38?

Chcę ją na zimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w ori jest et 37 to 1mm chyba dużo nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi o takich parametrach wejdą do Passata kombi:

8,5x18 2szt ET45 a 2szt ET35?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam opone 215/55 r16 jaka felgi najlepiej dobrać? Zastanawiałem sie nad 7Jx16 5x112 ET35

Czy cos takiego ma sens i będzie pasowało do passata b7 sedan. Jaki musi byc otwór centralny?

Edytowane przez Junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki musi byc otwór centralny?

centrujący!!! - 57.1mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności