Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam na szybko możliwość kupna felg o takim oznaczeniu:

7.5Jx17H2 ET56 i pochodzą z samochodu Audi A3 (od 2003roku), do tego opony 225/45 ZR17.

Czy te felgi będą pasowały do paska B5 (3B), czy niebędą wchodziły zbyt do środka czy w drugą stronę - na zewnątrz ?

Czy opony nie będą cięły po błotnikach??

 

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź bo sprawa dość pilna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy ET56 będą głęboooko osadzone i być może nie obejdzie się bez dystansów ale może się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dystanse 10mm muszą być na przód,na tył nawet 30mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dystanse 10mm muszą być na przód,na tył nawet 30mm

 

Dziękuję za odpowiedzi. Raczej sobie podaruję te kółka bo nie mam czasu i ochoty zawracać sobie głowę jeszcze jakimiś dystansami itp. Rozejrzę się chyba za 16" - sporo jeżdżę, a nasze drogi pozostawiają wiele do życzenia więc to chyba będzie najlepszy kompromis między wyglądem i komfortem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a ja mam takie pytanko jeśli ktoś potrafi doradzić to będę wdzięczyny: czy do passata z 2003 roku podejdzie felga od golfa V ? Chodzi o felgę: ENZO H 6,5 x 16" w rozstawie 5x112. Mi wydaję się że powinna podejść ale pewności nie mam i pytam o radę fachowców z forum? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdzie,ale sprawdź ET najlapiej żeby nie mniejsze jak 45 czyli nie ET50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ET jakie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko mam do kolegów...

właśnie zakupiłem felgi 7/16 ET35.

Proszę doradźcie jakie najlepiej opony, jaki rozmiar do tego założyć żeby nie było balonów a brzeg opony równo stał z felgą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205/55/16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
205/55/16

 

 

dzięki pawelb6...

szczerze mówiąc o takim właśnie rozmiarze myślałem jednak chciałem się jeszcze upewnić ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest to podstawowy rozmiar w 16'' ,więc szukając opon masz duże możliwości cenowe,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Korzystając z tematu opon...Mam na oku oponki Bridgestone Turanza ER 300 - 215/55/16 - niestety nie mam możliwości sprawdzenia ,lub porównania jak ta 215 szerokość będzie wyglądała przy ET45.Widzę,że głownie są to laczuszki 205.Mam okazję kupić i nie wiem czy będzie oki?Są na fajnych felach od B6.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz i sie nie zastanawiaj jaj są w dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety spóźniłem się i felgi poszły ale rozmiar ET był 35 więc pewnie by podeszły? A chciałem zapytać czy ktoś ma na swoim pasku felgi ENZO H 16 cali jeśli tak to prosze o fotke chciałbym widzieć jak to wygląda na pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Jestem nowy na forum, ale już od dłuższego czasu pilnie przeglądam Wasze/nasze forum ;-) Mam passacik B5 1.9TDI (110KM AFN) 98'(model99') w sedanie :D Jestem aktualnie na kupnie felg na lato 17' :) Oczywiście do tego będzie też gleba, narazie chyba same sprężyny (H&R :)) Mam pytanko o jedne felgi, co o nich sądzicie, podejdą do paska, tzn. rozmiar 5x112 to spoko ale one są 8' :D troszke szerokie, będza pasować ? Oponki to myślałem nad 225/45 bo 235 to troche za szerokie :) Z góry dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą pasować na opone 225/45 :) 235/45 też możesz wrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będą pasować na opone 225/45 :) 235/45 też możesz wrzucić :)

Przy 235 bedzie przeklamywal licznik o pare km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo pare raczej nie, ale przy wysokich prędkościach rzędu 130km/h< to może sięgnąć przekłamania 1,5-2km/h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności