Skocz do zawartości
Gość DarioLee

Podnośniki szyb sedan a kombi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarioLee

Czy podnośniki do tylnych szyb z kombi pasują do sedana ? I uszczelka tylnej szyby zewnętrzna od kombi pasuje do sedana ? Bo musze wymienić a w większośći trafiam na części do kombiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.O jakie szyby Ci chodzi, el czy manualne?

2. Ktora uszczelka, ktorej szyby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tpolo

pasują i uszczelki do szyb w drzwiach i podniśniki

VW takich klinatów nie komplikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

Chodzi o tylne prawe i lewe drzwi. A podnośniki do szyb manualnych. Uszczelka do szyby też tylnej od zewnątrz, lewe i prawe drzwi. Bo są do kombiaka a ja ma sedana i nie wiedziałem czy będą pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarioLee, Beda pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podlacze sie zeby nie zasmiecac forum.

 

Chcialem sie Was zapytac czy podpasuje elektryczny mechanizm szyby (lewy przod) do passata b3 kombi od passata b4?

 

Taki mechanizm do b3 kosztuje od 200zl do 350zl z tego co sie orientowalem a do b4 okolo 100zl.

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się na 90%, że nie podejdzie (bo w b4 nie ma modulu komfortu tylko przy kazdym podnosniku jest osobny sterownik, czy cos takiego :D) ale jeszcze niech ktoś potwierdzi.

Edytowane przez r0mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem sie Was zapytac czy podpasuje elektryczny mechanizm szyby (lewy przod) do passata b3 kombi od passata b4?

Nie wiem czy to nie jakiś błąd programu ETKA ale, podnośniki jak i silniki podnośnika są takie same w B3 jak i B4, wiec powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro przeglądałem fotki, i podnośnik z wyglądu trochę się różni. W B4 przy silniczku jest jeszcze taka czarna skrzynka z tym sterownikiem, ale czy to będzie działało to nie wiem.

Jak by coś to tutaj znalazłem do B3 lewy za 139 pln http://allegro.pl/item654681547_elek_podnosnik_szyby_vw_passat_b3_lewy_radom.html

Pzdr!

Edytowane przez r0mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by coś to tutaj znalazłem do B3 lewy za 139 pln http://allegro.pl/item654681547_elek...ewy_radom.html

Pzdr!

 

Widzialem ten mechanizm ale wyglada mi to na jakis zamiennik i nie wiem czy bedzie dzialalo poprawnie u mnie wyglada tak:http://moto.allegro.pl/item655773177_podnosnik_szyb_passat_b3_lewy.html

 

Na allegro przeglądałem fotki, i podnośnik z wyglądu trochę się różni. W B4 przy silniczku jest jeszcze taka czarna skrzynka z tym sterownikiem, ale czy to będzie działało to nie wiem.

 

Silnik mam sprawny jesli bym wymienil same prowadnice (stelaz) to wydaje mi sie ze powinny pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest taki jak pokazałeś. W tamtym z mojej aukcji widać, że ktoś naprawiał zębatkę. Popytaj jeszcze po szrotach. Ja za swój lewy dałem coś koło 150 zloty jak dobrze pamiętam.

Silnik mam sprawny jesli bym wymienil same prowadnice (stelaz) to wydaje mi sie ze powinny pasowac.

Powinno wszystko pasować. Pewnie posypały ci się zęby :)

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno wszystko pasować. Pewnie posypały ci się zęby

Pzdr!

 

Dokladnie tak jak mowisz, wyjmowalem juz mechanizm i polecialy 4 zemby. Znalazlem na allegro za 120 zl ale ojca znajom powiedzial ze da rade naddac troche materialu. Zobacze czy to zda egzamin. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup manualny za grosze i przeszczep sam zębnik

 

---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

 

ew. silniczek, bo wydaje mi się że będzie pasował do mechanizmu z korbką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym i najskueczniejszym sposobem jest odwrocenie "gzebienia". Naprawialem juz przez napawanie i szlifowanie zebow, ale dlugo to nie dzialalo. Jednynym wyprobowanym i dobrym sposobem jest odciecie grzebienia, odwrocenie go, przesuniecie kilka zebow (i tak nie chodzi do samego konca) i ponowne przyspawanie. Dziala idealnie i znowu mozna zapomniec o problemach z domykaniem

 

Miejsca ciec zaznaczylem strzalkami:)

655773177c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnę tego trupa a co ;)

to jak to jest z tymi podnośnikami czy pasują z B3 do B4 oczywiście elektryczne ;) bo chce kupić ponieważ w moim wygięło się jedno ramie dolne i niby naprostowałem,ale co jakiś czas dalej się wygina i szyba wypada z przedniej prowadnicy :( a że chcę zakleić to matą ;) to chciał bym żeby było wszystko oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to chyba nie pasuja. inne silniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to chyba nie pasuja. inne silniki

silnik ja mam dobry więc bym sobie przełożył jak jest taka możliwość,chodzi mi o mechanizm i nie wiem jak to wkońcu z tym jest :?:
Nie wiem czy to nie jakiś błąd programu ETKA ale, podnośniki jak i silniki podnośnika są takie same w B3 jak i B4, wiec powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności