Skocz do zawartości
Gość autologus

spojler tylnej klapy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość autologus

normalhpim1821cr4.jpg

 

 

może ktoś wie gdzie moge kupić taki spojlerek a może ma ktoś do sprzedania będe wdzięczny za info

widziałem już kilka pssków z takim ładnym ale nie za dużym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołanczam sie do postu gdzie mozna kupic taki spojlerek jak na tym zdjeciu, szukam identycznego odkąd kupiłem passata. Te z allegro jak dlamnie dto nadają sie do taczki, bo w passacie nepeweno bym takiego gówna niezamontował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość autologus

byłem się pytać w serwisie VW i też nic takiego nie mają mieli podobny jak ten a z allegro duży i ze stopem ale już jest wycofany i nie można już zamówić A JUŻ KILKA AUT WIDZIAŁEM Z TAKIM ŁABDNYM I SUBTELNYM SPOJLERKIEM

też chce taki :(

 

może ktoś zna nr katalogowy było by łatwiej w VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a ja podepne sie pod temat i zapytam jak taki spojlerek zamontowac?

Tzn ja juz kupilem autko z takim spojlerkiem ktory byl zamontowany ale nie jest podpiete swiatlo stopu? I nie mam pojecia jak poradzic sobie z tymi kablami ktoredy je puscic? Moze ktos sie bawil z tym albo wie jak ma u siebie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz widze ze dałem ciała:ups: kliknełem tylko na ten link który sie otwiera, a nieprzepisałem sobie tego drugiego, w którym faktycznie spojler jest identyczny. I teraz moje pytanko do koxi30, czy kupywałeś spojler właśnie na tej aukcji ?, jeśli tak to jaka jest jakośc jego wykonania ? w jaki sposób sie go montuje, trzeba coś wiercić ? czy poprosty wystarczy tylko klej do szyb ?. I odnośnie poprowadzenia kabeka do światła stopu, jak go puścić zeby nieingerować w blache ? Sory za te wszystkie zapytaje, kto pyta niebłądzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość autologus

KbKristof to jest to czego szukałem jesteś wielki dziękuje za link jak zamontuje napisze jak sobie poradziłem (lakiernik, stop, itp.):)może jeszcze coś o jakości SEba Mak1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

to co dajecie to nie jest to samo!!! to na gorze jest ladne i fajne to z aukcji to jest wezsze i bez stopu i brzydkie (zauwazcie ze ten z gory ladnie zachodzi na boczek a z allegro nie ) ;/ ja szukam wlasnie takiego jak na foto wie ktos cos?? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość autologus

to co nie zachodzi to białe na B5 ale jak obejżysz do B4 jest ładnie tak jak na naszym zdjęciu i jest opcja ze stopem tylko zerknijcie głębiej w tą aukcje jest kilka typów dzszków jeżeli ten jest taki jak na tej niebieskiej B3 to jest to a Wy co o tym sądzicie

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=316249239#photo

 

może już ktoś to kupił i wie jaka to jakość niech napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy doczytaliście w opisie tej aukcju: "NOWY DASZEK BEZ DODATKOWEGO ŚWIATŁA STOP". I odnośnie spojlerka który jest zamontowany w tej B3'ce, nie jest on taki sam jak ten wystawiony w aukcji, widac to po mocowaniu swiatła stopu i po zaokrągneniach.Skoro towar jest taki dobry jak podaje sprzedawca, to dlaczego niedał fotki tego spojlerka zamontowanego na aucie ??? Kolego koxi30 czy Ty masz identyczny spojlerek, jak z tej aukcji, jeśli tak, to czy mółbyś wrzucić jakąś fotke jak to wygląda :668:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam załozony tzn przyklejony spojlerek ten co zaznaczyłem jest surowy trzeba troche poszpachlowac pomalowac podkładem póżniej lakier przykleiłem go na klej do szyb czarny co do jakosci mogło byc lepsze ale mi pasi niestety bez wiercenia w klapie i budzie sie nie obyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość autologus

KOXI30 wrzucisz fotki jak to wygląda u ciebie szczególnie z góry jak mocno odstaje i jaki jest prześwit od klapy napisz czy nie haczy o antenę jak otwierasz klape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Ci z allegro niewiedza co sprzedaja ;/ mieszaja fotki i wogole ;/ fajny jest ten na naszej fotce na poczatku postu, znowu ten czarny jest troche za duzy ;/ bynajmniej na takiego wyglada niewiem jak po zalozeniu... pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, bo dalej nie wiem czy jest dostępny ten spoiler w ASO [?], albo czy łatwo byłoby go odczepić na szrocie [?] i za ile bym go mógł wyrwać [?] Odświeżone zdjęcie znalazłem tej lotki i mam nawet nr katalogowy.

p1010634-7429.JPG

Typ: V0 3A9 3A

Typzeichen: KBA 37500

ktoś szuka też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności