Skocz do zawartości
Gość melu

Demontaż środkowej konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość melu

witam

moze błachy temat ale jednak....passat b5 2003 rok,

środkowa konsola ( panel) ma od góry climatronik na dole radio/navi becker (wielkości jak zykłe radyjko )

odkrecilem dwie srubki na dole konsoli ( znajuja sie w półce pod radiem)

zdemontowałem climatronik ( cztery srubki odkrecone)

.......a nadal cos trzyma na górze własnie nad climatronikiem

moze ktos z was to juz kiedys demontował? jakas fotka...bede dzwieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałes do warsztatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość melu

kolego tak zaglądałem jest podobny temat..ale pytanie dotyczy dokładnie zdemontowania samej ramki .

gdzies mi blokuje nad climatronikiem a nie chce jej połamac.

moze ktos dokładnie wie gdzie podwadzic , czy cos takiego.zeby za duzo szkody nie narobic

w warsztacie nie dokładnie opisanego demontazu ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ta ramka w górnych rogach jest przykręcana razem z panelem klimatronika . Jak ten panel wyjąłeś to pozostały tam spinki w które były wkręcone wkręty więc je zsuń w kierunku na dół i wtedy możesz już wyjąć ramkę. Jak masz jakieś pytanko to możesz zapytać 722 381 081 .Pozdrawiam.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pionowo wkrecone TROXy....w gorna czesc ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość melu

no własnie tego małego szczegółu mi brakowało ...troche za póżno (połamałem górne mocowania) ale dzieki kolego Maik 78

a tak przy okazji piwo warsztat nie zawsze zawiera odpowiednie informacje, po to mamy forum zeby dopytac i doradzac ,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy wogole gdzies mozna dostac konsole przednią do B5 FL 2001, chodzi mi o ramke

 

troche nietypowa bo w drewnie, i dla navi + climatronic

 

ew, gdzie z takim problemem mozna sie udac...

 

szczerze powiem, chcieli mi wyjac radio złodziejaszki przeklete, i jakos im nie wyszło, ale porypali cała osłone i chciałbym dostac nowa.

 

na allegro jest tylko jedna, ale nie w drewnie

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc. jest pomocny, tylko strasznie mi zalezy, na tym zeby dostac ramke w drewnie. ale juz koledzy z forum pomogli, tzn gdzie ew szukac tej ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam pytanko.Czy ktokolwiek wie czy jest jakaś różnica ,np w wymiarach , ramki konsoli centralnej do paska B5 a B5 FL ,inaczej między ,np rocznik 1999 a 2002?potrzebuję kupić ale nie wiem czy będzie pasowało.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowała, to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zima 18,a cz dolną półkę można całkowicie odłączyć ,bo klient miał tam tam panel sterowania od navi (pewnie małego),a ja mam półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konsoli 1DIN dolnej półki nie można odłączyć. To jest integralna całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcaiłbym nawiązać do tematu.

Mój Ojciec kupił Passata z 1998 r w automacie i z seryjną nawigacją z wyświetlaczem pomiędzy zegarami. Konfiguracja na konsoli środkowej jest następująca: góra - sterowanie climatronic, środek - radio a najniżej panel sterujący navi. Jak sie domyślacie nawigacja ta jest potrzebna jak zęby w d...e. W związku z powyższym mój ojciec chciałby zamiast tego panela sterującego chciałby mieć półkę jakie występują w większości modeli. Pytanie do Was jak to zrobić i czy to jest wogóle wykonalne? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

pozdr

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, jest to wykonalne, wyjmujesz navi. wrzucasz ramke 1din i bedzie tak jak chcesz.

tylko zeby nie miec "dziury" wrzucasz jakies radyjo, a w drugiej polce masz

półkę jakie występują w większości modeli.

ala cos takiego: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cce5358beb920eec

a tutaj kolega sprzedaje wlasnie taka ramke 1din - klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Wczoraj dzwonił do mnie ojczulek i sterowanie nawigacją wyjął sam została dziura czy można dokupić samą póleczkę czyt. jej wnętrze? Wnętrze samochodu jest w drewnie i musiał bym znaleźć też taką samą ramkę.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wieksza, jest inna troche, porownaj sobie 2 din z 1 din, i bedziesz wiedzial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko 2din jest na górze a u mojego ojca jest tak jakk w standerdzie czyli góra to klima w rameczce i tak ma zostać poniżej radio 1 din jakiś wynalazek ale gra i poniżej dziura po nawigacji która jest kształtu półeczki tylko brakuje mi bebechów nic innego robił nie będę :-)

To sterowanie navi to jakić staroć z wyświetlaczem pomiędzy prędkościomierzem a obrotomierzem a i tak nic nie widać bo:

1. nie ma polskiej mapy

2. wyświetlacz pada :/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac watpie.

 

Da się.;) Kiedyś to rozdzieliłem u siebie. Tylko, że jest taki problem, że to się bardzo mocno trzyma ramki. Bardzo łatwo to połamać. Ta co nie była mi potrzebna to połamałem.:P Zresztą nigdy nie widziałem aby ktoś to sprzedawał osobno. Na twoim miejscu ArekW nie robiłbym tego tylko kupił odpowiednią ramkę i już.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności