Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Wlacznik na konsoli centralnej-od czego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawcol

Przegladalem sobie ogloszenia na Allegro z Paskami i zobaczylem pewien wlacznik na konsoli centralnej... Pytanie-od czego on jest :confused:

Sadzac po rysunku powinien byc od ogrzewania przedniej szyby... Ale czy w modelu 3BG byla taka opcja :?: Wiekszosc z nas ma w tym miejscu zaslepke... W wersji taxi byl tam przelacznik od oswietlenia wnetrza... A w ASO kiedys powiedzieli mi, ze nie ma tam zadnego przycisku...

Kto rozwieje moje watpliwosci :?::)

312509369_6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak ogrzewanie przedniej szyby. Nie sugeruj się położeniem przycisków bo to czasem mylne.

Zobacz gdzie u mnie jest od awaryjnych.

 

img8711mf8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier miał w 3B ogrzewanie przedniej szyby, najlepiej na odpalonym samochodzie zaparuj szybe, włącz i już bedziesz wiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kass

Zobacz gdzie u mnie jest od awaryjnych.

 

a co masz po drugiej stronie - nic?

 

a ten przycisk to jest na bank od podgrzewanej szyby. taksówkarskie passaty z niemiec takie zdaje sie maiały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co masz po drugiej stronie - nic?

 

a ten przycisk to jest na bank od podgrzewanej szyby. taksówkarskie passaty z niemiec takie zdaje sie maiały

Podgrzewanie tylnej szyby jest ta pierwsza kontrolka z lewej u góry. A zaznaczone przez ciebie Krawcol to może byc dodatkowy nawiew na nogi pasażera? Nic innego jak sprawdzic organoleptycznie, czyli włączyc i nasłuchiwac albo podkładac rękę gdzie daje mocniej wiaterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem. Krawcol napisał że znalazł tą fotkę w necie a nie ma taki włącznik u siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie w tym miejscu i taki sam przycisk od ogrzewania przedniej szyby. Nie mam paska z taxi. Ogrzewanko przedniej szyby naprawde rewelka. Tez mnie dziwi ze w paskach bardzo tego jeszcze nie widzialem. A wersja mojego to BASIS tylko troche doposazona model 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co masz po drugiej stronie - nic?

Po drugiej stronie nic nie mam tylko zaślepki i na jednej zaślepce włącznik nieoryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności