Skocz do zawartości
kyniovtg

myjka ciśnieniowa

Rekomendowane odpowiedzi

Karcher HD 6/15 to co ci proponują wykończysz szybciej niż myślisz bo to jak z nowymi autami teraz jest. Ładne duże kupa plastiku a w środku pusto. Pisz na pw cenę też da się jakoś dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze. Jestem w posiadaniu HDS`a 697ci i mam problem z pianownicą. A mianowicie nie wiem co robie zle, ale karcher nie podaje piany "sikiem" ciągłym lecz z przerwami. Włącza sie na sekunde i wyłącza, tak w kółko. Po zmianie na lance "lopatkę" problemu nie ma. Wszystko działa jak nalezy. Czy przyczyną moze być brak Rm 110 ? Czy jest sens to używać, czy zbędny bajer ?

 

Gość od którego kupiłem myjkę (serwis) mówi ze częsciowo to nabijanie ludzi w butelke, i ze nie ma sensu tego środka lać. Jak się zapatrujecie na to ?

 

---------- Dodano o 18:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:49 ----------

 

Witam raz jeszcze. Jestem w posiadaniu HDS`a 697ci i mam problem z pianownicą. A mianowicie nie wiem co robie zle, ale karcher nie podaje piany "sikiem" ciągłym lecz z przerwami. Włącza sie na sekunde i wyłącza, tak w kółko. Po zmianie na lance "lopatkę" problemu nie ma. Wszystko działa jak nalezy. Czy przyczyną moze być brak Rm 110 ? Czy jest sens to używać, czy zbędny bajer ?

 

Gość od którego kupiłem myjkę (serwis) mówi ze częsciowo to nabijanie ludzi w butelke, i ze nie ma sensu tego środka lać. Jak się zapatrujecie na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Trochę latek mineło od ostatniego posta więc zaraz będzie że maga kotlet i w nagrodę dostaję "Złotą łopatę" ;), ale do rzeczy.

Myślę nad myjką ciśnieniową do domowego użytku tak do 500PLN.

Tak jak wspomniałem mineło już troche czasu od ostatniego posta i na rynku jest obecnie więcej produktów.

Czy ktoś z kolegów mógłby coś polecic. Zależy m też żeby miala w zestawie także szczotki itp. akcesoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na promo w Lidlu i kup Parksida

Z wyglądu jak Karcher , cena do przyjęcia , jakość bardzo dobra , długa gwarancja (3 lata ?) i części zamienne bez problemu , duzo akcesoriów w komplecie

A nie to polować na jakiegoś karchera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

 

Trochę latek mineło od ostatniego posta więc zaraz będzie że maga kotlet i w nagrodę dostaję "Złotą łopatę" ;), ale do rzeczy.

Myślę nad myjką ciśnieniową do domowego użytku tak do 500PLN.

Tak jak wspomniałem mineło już troche czasu od ostatniego posta i na rynku jest obecnie więcej produktów.

Czy ktoś z kolegów mógłby coś polecic. Zależy m też żeby miala w zestawie także szczotki itp. akcesoria.

Sam mam karchera i polecam. Tylko nie te tanie serie z plastikowymi bebechami, a z metalowymi.

Bodajże seria k5 spełnia te wymagania i chyba tego typu sprzęt mam u siebie- póki co kilka lat działa sprawnie i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Karcher K5 to nie na mój budżet gdyż ceny powyżej 1k PLN. A mam też inne ważniejsze wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie doradzić. Potrzebuję myjki do domu. Ma myć samochód, kostkę brukową i inne rzeczy koło domo co trzeba myć. Myślę nad karcherem K5 FULL CONTROL HOME LS3 lub K7 FULL CONTROL T400 LS3.

 

W co uderzyć? Ewentualnie coś dobrego w okolicach 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet na swojej posesji nie można myć auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz myć jeśli masz odprowadzenie do odpowiedniego miejsca wodę z mycia wg przepisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300 zł to bliżej jej do zabawki niż do myjki z prawdziwego zdarzenia.

Kupiłem Bosh AQUATAK 37-13 za 400 zł gdzie normalnie kosztował 500 - 600 zł .

Głośny, moc lekko za niska, jakość detali typu przyłącza do rur ledwie ponadprzeciętna.

Zwróciłem. Cud, że sklep oddał całą kasę. Myjka przejechała na tych swoich kółkach kilka metrów i koła już miały otarcia i wgłębienia.

 

Sprzęt może i sprawdziłby się ale tyle to robiło hałasu, nie dmuchało wcale tak rewelacyjnie i nie sprawiało wysokiej jakości, że oddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karcher model k2 (chyba najniższy) z pianowncą za 270zł. Do ogarnięcia 2 aut raz w tygodniu w zupełności wystarczy...Zależy kto ma jakie wymagania.

Fakt, wydaje się mega delikatny bo wszystko z tworzywa ale od roku daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu 2 myjki Karcher i jedna zamierzam sprzedać model HD 610. Myjka z podgrzewaniem wody (spalinowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos zamawiał juz cos w tym sklepie?? https://www.faie.pl/

Chciałem zamowic myjke Kranzle,srednio jest tansza o ok 1000zl niz u nas.

Pisalem do nich i otrzymalem taka odpowiedz;

Wysyłamy myjki na całą Europe i nie mamy żadnych problemów z dostarczeniem. Myjki w magazynie dobrze będą zapakowane. Po za tym wysyłka też jest ubezpieczona. Koszt ubezpieczenia zł 3,99.

 

W przypadku gwarancji myjka będzie odebrana przez kuriera który będzie przez nas zamówiony . Koszty ( w przypadku gwarancji) ponosi FAIE.

 

Nie mamy kooperacji z serwisem Kranzle w Polsce. (tylko w Austrii)

Koszt takiej myjki wyjdzie mnie ok 3590 zl. Chodzi mi o model Kranzle 2160 TST ...W Polsce juz sie wyrwie za ok 4800zl wiec roznica jest..

Warto czy nie warto ? Co powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o karcherze serii k4 lub k5. Szukam czegoś do 1tys zł do gospodarstwa mycie ciągników z oleju, czasem auta. Słyszalem że jedna z nich ma pompę z kompozytu i ze szybko się sypie, najlepiej bylo by z mosieżną ale do tej gotowki żadna firma z takową nie oferuje, więc pozostaje na alu bez podgrzewania wody i innych bajerów oby miała siłę zbić olej czy smar + pianownica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie zapytac .. warto inwestowac w Carchera grzejacego wode? Duzo skutecznie wtedy umyje sie samochod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mycia samochodu powinna wystarczyć myjka o średniej mocy i ciśnieniu (najlepiej regulowanym). Jakiej marki? Bosch i Karcher mają świetne myjki ciśnieniowe, ta https://www.morele.net/myjka-cisnieniowa-karcher-k-4-full-control-1-324-000-0-847064/ od Karchera powinna się nadać - jest dość poręczna i wydajna (moc 1800 W, maks. ciśnienie 130 bar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też ma coś podobnego ale jest szczerze mówiąc średni poręczne... wąż jest trochę za krótki, przez co często trzeba wędrować z całym urządzeniem. Albo to ja jestem zbyt leniwy i wole tradycyjną myjnie szczotową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności