Skocz do zawartości
zima18

boczne zaślepki do deski rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może fotki (od wewnątrz) bocznych zaślepek do deski rozdzielczej. Chciałbym zobaczyć jak rozmieszczone są zatrzaski. Gdyż pierwsze dwa lekko idą, a następne z drugiej strony już nie chcą zejść. Nie chce rwać "na chama" żeby zatrzasków nie uszkodzić. Jeżeli ktoś by miał jakieś fotki, albo instrukcję jakieś, co do zdjęcia ich to pisać proszę :)

Dzięki za info.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak_vw

chodzi ci o pokrywe od bezpieczników?("miejsce zetkniecia z lewymi drzwiami?")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oraz prawą stronę, bo chcę wyjąć prawą kratkę nawiewu i jeżeli zdejmę boczek to będzie łatwiej wyciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak_vw

tam takie blaszane zatrzaski sa i tego szczerze mowiac nie da sie złamac jak wyciągniesz to zrozumiesz po wygladzie dlaczego, ja przynajmniej smiało wyciagalem i nie strach to solidnie złapac(mowie o stronie lewej ) bo ja tylko do bezpiecznikow zagladajac tak musialem a z drugiej strony to jeszce nie bylo okazji.a i oczywiscie probojemy to wyciagac zacynajac podnosic od siebie a nie podwazajac od słupka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega podlasiak_vw ma rację. Szukałem zdjęć bo też ściągałem i robiłem zdjęcia 2 dni temu, ale mam tylko zdjątko samej wlepki ze środka tej pokrywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciągniecie bocznej zaślepki w niczym Ci nie pomoże jak się chcesz dostać do kratki nawiewu. Pochacz wkrętakiem w tą małą szczelinkę(specjalną na wkrętak) i pociągnij. Tam się nic nie urwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale akurat z prawą kratką miałem najwięcej problemów-męczyłem sie z nią chyba z 30min, aż w końcu zdemontowałem schowek i jakoś sie udało. Środkowa i lewa to góra 2-3min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby co to tu jest zdeka opisane jak wyjac gdyby byly watpliwosci (nawiewy)

 

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=11

 

to ja wiem, że tutaj jest opisane, ale nie ma napisanego jak boczek zdejmować :P

 

 

boommax przecież lewa i prawa kratka to takie samo mocowanie to, czemu miałeś problemy z prawą?

jeżeli chodzi o środkową to wystarczy z góry odpowiednio wsunąć śrubokręt płaski, aby trafić na zatrzask i tak po kolei tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak_vw

myśle ze problem z prawa mogł sie pojawic dlatego poprostu ze tego nikt nie otwiera :D od bezpiecznikow to przynajmniej troche wychodzone a prawica w niektorych od nowotku moze byc nie ruszana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności