Skocz do zawartości
Gość Aker

Czy to mozliwe?? Zawieszenie w takiej cenie??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aker

Spojrzcie na zalaczone linki:

http://www.allegro.pl/item310766361_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_a8_vw_b5_superb_wawa.html

http://www.allegro.pl/item310766638_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_oryginal_wawa.html

 

Czy to mozliwe ze te elementy sa orginalne i naprawde dobre. Nie chce sie wierzyc, inni przeciez sprzedaja takie zestawy o 300-400zl drozej. Co o tym myslicie?? A moze ktoa juz kupil od tego kolegi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

Te dwie aukcje to nie te same przedmioty, jedne wahacze sprzedaje jako LEMFORDER, a drugie sa opisane jako orginalne niemiecje wahacze. Gdy sie z nim kontaktowalem to powiedzial mi ze gwarancji orginalnosci nie da na te niby niemieckie orginaly. Ciekawe czy to nie jakas lipa. A te Lemfordery to napewno orginal. Czyganie teraz nagminnie sprzedaja niby orginalne elektronarzedzia, moze teraz i wahacze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

Przydalaby sie opinia kogos kto kupil u tego goscia. ilosc ma ograniczona a cene tlumaczy tym iz u niego nie ma gwarancji i dowodu zakupu a co za tym idzie cena musi byc nizsza. Ciekawe czy to produkt pelnowartosciowy, bo to ze orginalny to moze i prawda ale czy nie jakis wadliwy lub odrzut poprodukcyjny to juz nie wiadomo. Mnie nagli bo wszystko sie tlucze wiec kupie i wam opisze wrazenia, no chyba ze ktos bedzie przedemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz

wejdz na allegro i zobacz jego komentarze i skontaktuj sie mailem z kims kto to kupił (moze ktos kto to kupił wie cos na temat oryginalnosci tych wachaczy) Byłem własnie na allegro i widziałem ze wczesniej sprzedał juz kilka kompletow Jak nie masz konta na allegro to Ja moge sie z kims zkontaktowac i jak mi odpowie to dam znac

A sprzedał ich dosc duzo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

Wlasnie juz do nich pisalem i to okolo 5 dni temu i wiesz jak do tej pory nikt sie nie odezwal. Napisze jeszcze raz moze sie ktos zglosi. Tak czy tak zaryzykuje bo cena narawde dobra, a nawet mozna powiedziec ze rewelacyjna.Mam do wymiany same gorne ale jak za te cene moge dolozyc i kupic komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego wersja z wszystkimi elementami (10) kosztuje mniej niż wersja z 8-ma ? Co więcej widzę że różni się numeracja poszczególnych części ?

 

Moje 3BG ma łączniki w kształcie litery C więc powinienem brać tańszy (10 elem) ?

 

Ktoś ma juz jakieś informacje od sprzedającego albo osób które kupiły od niego przez allegro?

 

Pozdrawiam

CODI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

Wlasnie sie zabralem za inwigilacje, otrzymalem kilka maili od osob ktore u niego kupily te elementy i oto kilka z nich:

>witaj,w odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania,moge powiedziec tyle,ze wahacze posiadaja znaki jak i oznaczenia audi,ktore porownalem ze starymi-sa takie same(roku produkji nie ma).

Gumy sa takze oznaczone.opakowan oryginalnych nie bylo,wiec nie wiem czy moge sie odniesc do tych wahaczy jako oryginalne.

Zadowolony jestem z jazdy ,ale co mozna powiedziec o jakosci skoro mam je dopiero od 3 dni w aucie-to tyle co moge powiedziec.

<

>Witam,

wahacze przyszły do mnie zgrzane w folie bąbelkową, czesć z nich była dodatkowo w kartonowych pudelkach. Ze względu na rozmiary paczki gość chyba wyrzucił cześć pudełek - tak mi sie wydaje. Nie jestem ekspertem, ale wiem że poza ASO nie można kupic oryginałów. Każdy wahacz miał znaczek audi i nabity nr. Wygladały dobrze, mój mechanik też nic nie mówił jak je zakładał, wiec wad ukrytych na pierwszy rzut oka nie wykrył. Jeżdżę na nich od 3 dni i wszystko jest w porządku. Zdjecia były zdecydowanie tych wahaczy co do mnie przyszly. Jak zrobie 50k km to bede wiedzial czy było warto :D

<

>Historia sprzedającego jest długa , juz wczesniej tylko pod innym nickiem sprzedawal owe wahacze, z opini uzytkownikow ktorzy kupowali są oryginalne .

Wczesniej rowniez nie mial zadnych reklamacji i zwrotów ( zanim kupilem , rowniez obserwowalem , dowiadywalem sie ) .<

 

Plus kilka innych ale same pozytywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tez te wahacze tylko facet pod innym nickiem wtedy sprzedawał. Jeszcze o trwałości nic nie mogę poweidzieć bo leżą w garażu i czekają na wiosnę. Ale po pobieżnych oględzinach wyglądają tak samo jak oryginalne numery logo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cięzko powiedzieć czy to orygnialne oryginały czy oryginalne podróby, ale zawsze można zaryzykować, ja chyba też zaryzykuje, ale wciąż czekam na opinie użytkowników tych wahaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

Czytam cos na temat zawieszen do passkow i w jednym z tematow a doklanie http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20757&highlight=zawieszenie tym pojawiaja sie informcje o jakiejs zmianie w koncowkach na wahaczach. Pozniejsze modele maja niby mocniejsze wahacze, tak tam koledzy pisza. Moze wiec te sprzedawane przez allegrowicza pochodza z okresu kiedy to byly produkowane te slabsze. Nalezaloby sprawdzic w ktorym roku byly produkowane, na czesciacha jest to chyba nabijane (mam na mysli rok). Jak to jest z tymi wahaczami, orientuje sie ktos??

Szkoda byloby kupic jakies dziadostwo, kazdy zreszta wie o co chodzi, no chyba ze ktos zrobi auto na czas sprzedazy to mu wszystko obojetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak_vw

ja sie przyglądnąć to na zdjeciach nawet kilku widac ze sie powtarza nabity rok produkcji - 2005...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo zrobię chyba zdjęcia w detalu tych wahaczy bo mam je w garażu (czekają na wiosnę) i będziecie mogli dokładnie obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

A co sadzicie o poszczegolnych aukcjach. Ktory zestew w tym wypadku wybrac, orginalny Lemforder, ktory to sam sprzedajacy sprzedaje pod ta nazwa czy ORGINALNY NIEMIECKI (jak to nazywa sprzedawca). Na obydwu zestawach sa napite znaczki Audi ale zestaw "ORGINALNY NIEMIECKI" jest dodatkowa z lacznikami stabilizatora, wiec zakup wydaje sie bardizej oplacalny. ktory zestaw wy byscie wybrali, czy znana i szanowana marke Lemforder czy "ORGINAL"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum ale z ciekawością zanim sie zapisałem czytalem wasze posty i uwagi, teraz kiedy tez mam wreszcie wymarzonego paska :-) 1.9 TDI AFN postanowilem sie zapisac :-) (wczesniej jezdzilem golfem III TDI) a teraz jesli chodzi o zawieszenie to pozwole sobie zabrac głos z racji tego iz sprzedaje raz w tygodniu kompletna zawieche do paskow :-) Lemforder to jak wiecie jakosc oryginału i VW montowal je na 1szy montaz, nigdy nie mialem zadnej reklamacji na ta marke, a co do innych firm to powiem tak, jest ich coraz wiecej (oczywiscie wszystkie niemieckie :-)) i przescigaja sie doslownie w cenach i ku memu zdziwieniu takze zadnych reklamacji na te wyroby nie mam! pozostaje tylko pytanie ile kilometrow wytrzymaja, tego niestety od klientow sie nie dowiem.PS: jesli ktos jest z okolic 3miasta to zapraszam, a mozecie liczyc na DUZY rabacik !! pozdrawiam !!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sadzicie o poszczegolnych aukcjach. Ktory zestew w tym wypadku wybrac, orginalny Lemforder, ktory to sam sprzedajacy sprzedaje pod ta nazwa czy ORGINALNY NIEMIECKI (jak to nazywa sprzedawca). Na obydwu zestawach sa napite znaczki Audi ale zestaw "ORGINALNY NIEMIECKI" jest dodatkowa z lacznikami stabilizatora, wiec zakup wydaje sie bardizej oplacalny. ktory zestaw wy byscie wybrali, czy znana i szanowana marke Lemforder czy "ORGINAL"???

 

 

Z tego co wiem to wystawiane rzeczy z napisem "ORGINAL" to nie pomylka w pisowni lecz celowy zabieg sprzedajacych. W jezyku polskim piszemy ORYGINAŁ a w jezyku angielskim ORIGINAL i sam kiedys slyszalem o przypadku przegranej sprawy w sadzie, gdzie kupujacy zarzucil sprzadajacemu iz sprzedal mu podrobki a sprzedajacy powiedzial ze w aukcji nic nie bylo odnosnie oryginalnosci- tylko jakis napis ORGINAL!! Sad sie do tego uzasadnienia sprzedajacego przychylil i gostek przegral sprawe. Smieszne to ale prawdziwe.

 

 

Witam, jestem nowy na forum ale z ciekawością zanim sie zapisałem czytalem wasze posty i uwagi, teraz kiedy tez mam wreszcie wymarzonego paska :-) 1.9 TDI AFN postanowilem sie zapisac :-) (wczesniej jezdzilem golfem III TDI) a teraz jesli chodzi o zawieszenie to pozwole sobie zabrac głos z racji tego iz sprzedaje raz w tygodniu kompletna zawieche do paskow :-) Lemforder to jak wiecie jakosc oryginału i VW montowal je na 1szy montaz, nigdy nie mialem zadnej reklamacji na ta marke, a co do innych firm to powiem tak, jest ich coraz wiecej (oczywiscie wszystkie niemieckie :-)) i przescigaja sie doslownie w cenach i ku memu zdziwieniu takze zadnych reklamacji na te wyroby nie mam! pozostaje tylko pytanie ile kilometrow wytrzymaja, tego niestety od klientow sie nie dowiem.PS: jesli ktos jest z okolic 3miasta to zapraszam, a mozecie liczyc na DUZY rabacik !! pozdrawiam !!!:)

 

Mieszkam na drugim koncu Polski ale ciekawi mnie cena twojego zestawu Lemfordera oczywiscie z rabacikiem :) ? Czekam na odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aker

Moj post zawiera w takim razie bledy ortograficzne ale to nie forum gramatyczno-ortograficzne zeby sie w nie zaglabiac, tymbardziej ze zawsze mialem z pisownia problemy. Bardziej interesuje mnie fakt zwiazany z oryginalnoscia zestawu sprzedawanego przez kolege z podanych w pierwszym poscie linkow. Co do kolegi "wojjtecki" to rowniez jestem ciekaw jak maja sie ceny wahaczy u ciebie. Podaj ceny, a o ile beda rozsadne to sam sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie cały komplet bo niie ma łączników i końcówek drążka. A w komplecie to powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Obawiam się, że ten cały zestaw to może i oryginał ale nowe tuleje mogą być przy pomocy prasy wciskane w stary wahacz. U mnie ze 3 lata temu gdy wymieniałem wahacze to właśnie tak było tylko gość który się tym trudni ma profesjonalny warsztat który zajmuje się wymianą zawieszenia i od razu mnie uprzedził. Ze starego wahacza wyciąga się tuleje, czyści się go dokładnie tak że wygląda jak nowy i na specjalnej prasie wciska nowe tuleje. Nie wiem skąd gość ma nowe tuleje i jakiej są firmy. Mi zamontował do B5 komplet wahaczy (regenerowanych) za kwotę 1300 zł. Tylko że po roku czasu znowu słyszę że troche pukało. Samochód sprzedałem więc nie wiem jak się sprawują po dzień obecny. Może własnie takie to wahacze są sprzedawane na allegro zwłasza gdy są bez pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że ten cały zestaw to może i oryginał ale nowe tuleje mogą być przy pomocy prasy wciskane w stary wahacz. U mnie ze 3 lata temu gdy wymieniałem wahacze to właśnie tak było tylko gość który się tym trudni ma profesjonalny warsztat który zajmuje się wymianą zawieszenia i od razu mnie uprzedził. Ze starego wahacza wyciąga się tuleje, czyści się go dokładnie tak że wygląda jak nowy i na specjalnej prasie wciska nowe tuleje. Nie wiem skąd gość ma nowe tuleje i jakiej są firmy. Mi zamontował do B5 komplet wahaczy (regenerowanych) za kwotę 1300 zł. Tylko że po roku czasu znowu słyszę że troche pukało. Samochód sprzedałem więc nie wiem jak się sprawują po dzień obecny. Może własnie takie to wahacze są sprzedawane na allegro zwłasza gdy są bez pudełka.

 

Czyli wygląda na to ze niezbyt profesjonalny byl ten warsztat od regeneracji bo jesli jest to zrobione porządnie to wytrzyma dłuzej niż oryginal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mc09 to nie może być taki zestaw bo mam na tulejkach logo producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności