Skocz do zawartości
wiesio81

Pytanko odnośnie tylnej wycieraczki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam pytanie czu do passat b3 kombi podejdzie mechanizm tylnej wycieraczki od golfa 3 . Moze ktos juz robil cos takiego ?

Do passata cieszko kupic ten mechanizm a do golfa na allegro jest tego duzo .

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie slyszalem ale moze ten od golfa 3 podejdzie, sam sie zastanawiam bo mam z nim problem, od miesiaca zaczal wydawac dziwne dzwieki (charczy strasznie) i znow bede go rozbieral - musze tylko poczekac pare dni bo mam agzaminy (1 juz do przodu) w koncu sesja

mam tego farta ze juz go kiedys rozbieralem i mam rozwiercone nity a to oznacza ze najgorsze mam za soba :]

wg ETKA nasz silniczek to 3A9 955 713 A

a golfa z 1993 1H6 955 713A

natomiast golf z 1990 ma 701 955 713C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez swojego rozbieralem bo byl strasznie zapieczony , ale u mnie juz mu nic nie pomoze bo na tej przekladni slimakowej zostaly zerwane zeby na zebatce plastikowej . Przegladajac allegro wlasnie znalazlem podobe silniczki i mozliwe ze podejdzie od golfa 3 albo od vw polo tylko tego troche nowszego cos z 1996 r. A nie chce kupowac w ciemno i mnie ciekawi czy ktos juz kabinowal w ten sposob .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TataKubusia

Witam Ja dzisiaj z nim walczyłem. Podobnie jak u Ciebie wiesio81 był strasznie zapieczony więc go przeczyściłem i nasmarowałem i chodzi bez zarzutu ale terkocze przy wycieraniu jakby jakieś tryby o siebie uderzały ale nie wiem co jest bo słożyłem idealnie tak samo jak rozbierałem. Jedynie obudowa mi nie dochodzi na niektórych śrubkach bo za mocno nity rozwierciłem i są luzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubus
Witam .

Mam pytanie czu do passat b3 kombi podejdzie mechanizm tylnej wycieraczki od golfa 3 . Moze ktos juz robil cos takiego ?

Do passata cieszko kupic ten mechanizm a do golfa na allegro jest tego duzo .

Pozdrawiam :)

 

 

chyba od b4 jest identyko.. mozna na allegro dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności