Skocz do zawartości
Gość t0nnelier

pompo-wtryski w Passacie B4 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość t0nnelier

Witam wszystkich,

 

Ja poraz pierwszy sie udzielam i odrazu już z wielkim problemem

 

Czy zna ktoś godnego fachowca do regeneracji pompo-wtrysków w okolicy W-wy

 

a druga sprawa to dopytuje was czy to prawda - slyszałem że moge zamontować

popmowtryski od VW 110KM do swojego 90KM

 

pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KOM

Mam nadzieję że znajdą się "fachury" co pomogą koledze

 

W końcu sam mu to forum poleciłem , i jak ja teraz będe wyglądał jak mu nikt nie pomoże ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Nie mam aktualnie dostepu do ETK ale..Wydaje mi sie ze glowica sama w sobie ma inna konstrukcje.Jezeli nie i pompowtryskiwacze sa zakladane w miejsce wtryskiwaczy(calkiem mozliwe,w koncu unifikacja nie??? :D )to na tym by sie nie konczylo!Inny uklad elektroniczny,soft do kompa...Jak w przypadku zamiany i kombinowania zeby z zwyklego D zrobic TD!!!Niby tylko turbine trzeba zamontowac,prosciznaaa!!!A w rzeczywistosci doladowany ma nizsze sprezanie w komorach spalania,inne denka tlokow i kilka pierdol,dzieki ktorym jest to wlasnie TD :wink: .Zatem podejzewam ze jak w przypadku zrobienia z D TD bardziej oplacalne jest kupno i zamiana silnika podobnie(to jest moja opinia :P)bedzie z zamiana pompy wtryskowej na pompowtryskiwacze!!!

Ps: jezeli chcesz tak strasznie dolozyc konikow to moze w rachube wchodzilo by zastanowienie sie nad jakims czipem wiecej cos tam lub powerr boxem??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co kombinujesz ;) ale te silniki sie roznia nie tylko pompowtryskami. Inna jest turbina i konstrukcja silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorsjz

z tego co mi wiadomo to ani silnik 90 km ani 110km nie miał pompowtrysków tylko tradycyjne wtryski ipompę wtryskową pompowtryski byływ silnikach 100,115,130,150km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było pompowtryskiwaczy w B4.. weszły w B5 w 1998 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy powoli i dokładnie przeczytac i można wywnioskować, że chodzi mu o regeneracje wtrysków ewentualnie założenie do 1Z wtrysków od ASV bądz AFNa :) troche sie zamotał z tymi pompo i wtryskami :)

a na marginesie jak nie bylo B4 z PD?? moj miał :)) ASZa hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności