Skocz do zawartości
klasycznymaster

Latajaca wskazowka rezerwy!Prosze o pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

od poczatku z moim passkiem jest cos nie tak...albo sie plywak zawiesil albo czujnik sie skonczyl..

moze ktos mial taki przypadek jak ja:(

 

 

wyglada to nastepujaco:

wlaczam silnik lezy wskazowka i piszczy rezerwa

potem jak szybko rusze wskazowka idzie do full (1/1) i potem opada znow i lezy na rezerwie i pali sie rezerwa...i tak w kolko..nigdy nie wiem ile mam wachy a mam 1.8T a on roznie pali :(

 

co zrobic?trudno wyjac plywak i go przeczyscic?co wyciagnac zeby sie do niego dostac..

 

prosze o pomoc bo juz tak nie dam rady latac:(

 

pozdrawiam i czekam na rady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S1RUS

mam taki przypadek w b4 pierd.... w to i powinien sie ruszyć a tak całkem powaga tesz niewiem co z tym zrobić ona pokazauje co chce ja wiem ze max mi spala 7 i tak se pinkam po lekku patrzac na licznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez cos takiego kiedys mialam ale tylko jeden dzien. Wskazuwka paliwa latala - pelny bak pusty bak pelny bak pusty i tak w kolko. Przyczyne mialam smieszna - wymienialam mate w lusterkach i tak mi sie spieszylo na spotkanie ze zapomnialam wlozyc wklad lusterka , komp odczytywal wade / blad i wariowalo po wlozeniu lusterka i podlaczeniu kabelków taka sytuacja dziala sie jeszcze przez okolo 30 min. smieszna sytuacja ale wnerwiajaca. u mnie to bylo to a co u was jest nie wiem. Może najlepiej najpierw podpiac kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie vag pokazuje uszkodzony czujnik paliwa..gdzie on jest?i jak go wymontowac?czy to moze plywak sie wieszac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darex9

witam,

miałem coś takiego w moim pasku pomogło WD40 zalałem całe gniazdo w bagarzniku i do dziś jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności