Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem pękła mi przednia szyba wygląda jak by uderzył kamień ale nie ma śladu od zewnątrz.Pytałem się wymiana przedniej razem z montażem w wawie kosztuje ok.420 zł. Czy może wie ktoś gdzie można taniej to zrobić czekam na wieści. Z góry dzięki.

 

 

 

_______________________________________________

 

Passat B3 Kombi 2.0 92r

Edytowane przez Majcin
ortografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Sacz 380zł z wymianą i szyba z zielonym pasem, firma nordglass.

Tak że cena jeszcze nie jest wysoka, wiem że do b3/b4 szyby sa drogie (przednie), bo w większości są razem z uszczelka (jak to nazywają "KIEDRĄ").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przyjacielu :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jest tylko odprysk, tzn taka mala dziurka z zew to jest mozliwosc naprawy, np w salonach JAAN - wymieniaja tam szyby ale i zajmuja sie wlasnie takim lataniem. Ogolnie mozesz podzwonic to po takich warsztatach gdzie wymieniaja szyby i zapytac czy jest mozliwosc naprawienia takiego odprysku

jednak jak szyba pękła i jest juz pekniecie to nic sie nie da zrobic i wymiana murowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak by ktoś zdjął pióro i samym ramieniem walnął o szybę .Niestety podzwoniłem i się okazuje że pęknięcie jest od wewnątrz i się nie da nic zrobić niestety ale dzięki.

 

 

 

___________________________________________

 

Passat B3 Kombi 2.0 92r

Edytowane przez Majcin
ortografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja sie podłącze pod temat. Mianowicie dziś ide sobie i co patrze a tam takieee pękniecie koło lusterka i do połowy w dolna część szyby normalnie załamałem sie i teraz pytanie:

1. Czy używana szyba bedzie dobra i czy czyba od kombi jest taka sama jak od sedana bo ja mam sedana.

2. Czy moze ktoś sie orientuje czy jesli zawiaze ewentualnie swoja szybe wymienia mi ja w zakładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Kolego jakby Cię interesowało to mam uszczelkę szyby przedniej do Passka B3. Po taniości mogę ja odsprzedać. Jestem z okolic Chełma więc można by jakoś i transport zorganizować ;)

A co do wymiany to sam sobie z tym poradzisz :) jak już kupisz szybkę nową bądź używaną, możesz mieć trochę trudności z wycięciem starej szyby a stara uszczelka napewno tego nie przetrwa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwe sie jutro zajade i popytam ile to wogle bedzie kosztowało i jak zrobic lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbra drody kolecdzy i jesli sa koleżanki byłem pytałem i sie prawie pociachałem nowa szyba z wymiana kosztuje u nas w lublinku jedyne 570 zl :) ale ja wole wstawic uzywana jednak znależdz szybe to dopiero sztuka jak sie okazało dzwoniłem wszystkie ogłoszenia w anonsach i "nie ma , juz była, pęknięta:!... itd" wiec wpadłem na pomysł moze ktos ma szybke do sprzedania bede bardzo zainteresowany !! do tego jeszcze jadac dzis ruszyłem lusterkiem pekniecie powiekszyło sie o kolejne 5cm szok!! prosze o pilna pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szrocie moze znajdziesz jakas ladna za 100zl a wymioenic sam wymienisz nic trudnego. umnie sie odkleila to niedawno wklejalem od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności