Skocz do zawartości
Gość Dante

lamka w kabinie gaśnie i zapala się podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dante

B5/ 1997 / 1,9 TdI

lampka w kabinie kierowcy gaśnie i zapala się podczas jazdy... ale takze czasem na postoju co powduje wtedy uruchomienie autoalarmu /

dodam ze czujniki w drzwiach , klapie bagaznika i silnika sa sprawdzone i sa ok.

 

pozdrawiam

 

ps. dzis znalazlem adres forum w Wysokich Obrotach i jestem pod wrazeniem/ kilka cennych uwag juz zanotowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lamka w kabinie kierowcy gaśnie i zapala się podczas jazdy... ale takze czasem na postoju co powduje wtedy uruchomienie autoalarmu /

dodam ze czujniki w drzwiach , klapie bagaznika i silnika sa sprawdzone i sa ok.

 

Nie chcę krakać, ale wygląda mi to na moduł komfortu. Zobacz przede wszystkim, czy pod wycieraczką pod nogami masz sucho (ostatnio mocno padało), ale tak czy inaczej temu modułowi trzeba przyjrzeć się z bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOkladnie to co Glizda pisze, bo czujniki od drzwi ida bezposrednio do modulu, no chyba ze masz cos z wiazka pomiedzy drzwiami a modulem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis znalazlem adres forum w Wysokich Obrotach i jestem pod wrazeniem/ kilka cennych uwag juz zanotowalem
a pro po mozesz podac link do tego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante
dzis znalazlem adres forum w Wysokich Obrotach i jestem pod wrazeniem/ kilka cennych uwag juz zanotowalem
a pro po mozesz podac link do tego forum?

 

sucho jest/ idealnie..moduł ponoc jest ok. tk stwierdził elektryk..no ale usterki nie usunął :(\

 

ps. adres na to forum gdzie teraz jestesmy :)

http://www.vw-passat.pl

jakos wczesniej nie mogłem tu trafic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jesli modul jest OK to sprawdz wiazke drzwi-modul, glownie przy zawiasach drzwi, moze przetarl sie jakis przewod i zwiera do masy i to powoduje zapalenie lampki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sucho jest/ idealnie..moduł ponoc jest ok. tk stwierdził elektryk..no ale usterki nie usunął \

 

Sorry, ale co to za elektryk co stwierdził, że nic nie stwierdził ? (i jeszcze nie mów że skasował ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante
sucho jest/ idealnie..moduł ponoc jest ok. tk stwierdził elektryk..no ale usterki nie usunął \

 

Sorry, ale co to za elektryk co stwierdził, że nic nie stwierdził ? (i jeszcze nie mów że skasował ?)

 

właśnie... i tak jezdze z wyłączonym oświetleniem w środku :( oddaje go do reklamacji ale czuje ze sie pomysły skończyły "elektrykowi".

 

wkazdtym razie dzieki za podjecie tematu :) będę walczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności