Skocz do zawartości
marcinliput

boczki z elektryka od b4 do b3??

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem sie dowiedziec czy podejda boczki od passata b4 do b3,najbardziej interesuje mnie czy beda pasowac kosti od elektrycznych szyb????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chciałem sie dowiedziec czy podejda boczki od passata b4 do b3,najbardziej interesuje mnie czy beda pasowac kosti od elektrycznych szyb????

 

bez przerabiania paru rzeczy nie podejda, inne mocowania oraz inne koski oraz inna instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co takiego dokładnie trzeba przerabiac?a jakbym miał kostki z kawałkem instalacji od b4 to podejda do b3?chodzi mi zeby zesztukowac kawałek instalacji od b4 do b3!!! a jak ze srobkami do boczków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej chyba jest też montowana uchwyt/rączka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian1405

Do swojego Passata B3 bez problemu założyłem tapicerki od B4. Trzeba było tylko odrobine skrócić uchwyt od rączki który montowany jest do drzwi. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego :) Moim zdaniem prawiue wszystko da się przerobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a msz fotki jak to teraz wyglada po skroceniu?? a masz elektryczne szyby??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian1405

Na fotkach nic nie będzie widać jak wygląda po skróceniu gdyz wygląda to identycznie jak w B4. Skrócona została ta tulejka co się srube przykręca do drzwi (ona jest pod zaślepką od rączki). Nie mam elektrycznych szyb ale gdyby były też by nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ponoc kostki od elektrycznych szyb sa inne!! czekam na przesylle z allegro to zobaczymy i tez sie pobawie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian1405

wiesz...myśle że z kostkami to nie będzie większego problemu. Zawsze idzie przerobić elektryke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności