Skocz do zawartości
Gość kamilov

Szybkośc wyczeraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilov

Czy jest jakas regulacja szybkosci wycieraczki na pierwszym biegu ? Czasem chodza mi szybciej a czasem straszniue wolno Nie mam zadnego przycisku do regulacji szybkosc Nie wiem od czego to zalezy i czy to sie jakos reguluje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

jest regulacja czasówki czy ma chodzićszybciej czy wolniej

włączasz wycieraczkę - wyłączas i czekasz jaką chcesz mieć przerwę i włączasz znowu i ta przerwa zostaje na stałe w tym położeniu.Włączysz szybciej będzie szybciej chodzić ,włączysz później wolniej (oczywiście do momenty ponownego wykonania tej operacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Moze masz po prostu sensor deszczu:), i komputer sam wybiera najrozsadniejsza czestotliwosc pracy wycieraczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zmianie manetki na taką

 

62d42ba3a6c1062dm.jpg

 

bez żadnych przeróbek będzie działał regulator częstotliwości wycierania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 97 roczniku nie było chyba czujnika(sensora) deszczu, i jest tak jak napisał "gorny7 ". a Ty to właczasz nieświadomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilov

Tak tez wlasnie myslalem ze jakos sie to reguluje :) dzieki chlopaki Jutro to przetestuje i dam znac czy dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arti55

Ja posiadam paska z 1999r. Ja mam taki problem, że włączam wycieraczkę w pozycji 1 i nic się nie dzieje. Jak pada niewielki deszcz to jest to uciążliwe bo muszę włączyc wycieraczkę na drugi szybki bieg, albo impulsowo manetką w dół. Czy ja mam cos uszkodzone na 1 pozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilov

U mnie dziala tak jak napisal gorny7 :) Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności