Skocz do zawartości
Gość Bero

Zmiana języka w komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bero

Witam,

 

Mam Passata B6 sprowadzonego z zachodu. W komputerze wszystko wyświetla się chyba po niemiecku. Czy da się w prosty sposób zmienić język (najlepiej na angielski)?

 

300487584_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jest zmiana języka, więc słownik niemiecki w dłoń i bez problemu sobie poradzisz, czyli bezpośrednio z MFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zwykle mfa a nie plusa i nie moge tego zmienic;/ najgorsze ze mam francuskie menu. Da sie tez to jakos szybko zrobic bo w aso chca za to 200 ;] Slyszalem tez cos ze luty marzec maja byc w koncu polskie tlumaczenia. Slyszal ktos cos o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupowałeś w ASO to łaski nie robią. Nie możliwe żeby w kompie był tylko jeden język, chociaż jak sprowadzany z Francji to tam jest to najważniejszy język na świecie i mało ludzi mówi innym więc może....:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Slyszalem tez cos ze luty marzec maja byc w koncu polskie tlumaczenia. Slyszal ktos cos o tym? " to cytat z watka powyzej i chodzi o mfa zwykłe, czy ktos cos wie w tym temacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem jezyk przy pomocy przyciskow w kierownicy:p.

.. Swoja droga , to za co ASO chce kase to po prostu WYLUDZANIE PIENIEDZY.

 

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:10 ----------

 

Mam Passata B6 sprowadzonego z zachodu. W komputerze wszystko wyświetla się chyba po niemiecku. Czy da się w prosty sposób zmienić język (najlepiej na angielski)?

Ustawienia mozna zmienic tylko jak auto stoi, to po pierwsze.

Naciskasz menu , potem na strzalkami na sprache (jezyk) , dalej OK i wybierasz angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak kazdy do ASO jezdził z takimi pierdułkami to by się robiły kolejki itp. Tam auto postawione i liczone od roboczo-godziny. Jak komus sie nie chce czytac instrukcji lub poszukac na nece to niech płaci. Nie widze w tym nic złego. Ciekawe czy jak by byś miał serwis autoryzowany to czy byś sobie zawracał głowe takimi pierdułkami których moze być ok 10 dziennie. Szczerze wątpie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli nie mam przyciskow na kierownicy, i tylko MFA to jak mozna zmienic na jezyk angielski???? tylko za pomoca Vag??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz MFA+ (nie dasz rady wejść do menu ustawień) to pozostaje tylko VAG/VAS/VCDS/VAG Can Professional.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie poczytałem forum i wszystko juz jest ok mam mfa+ trzeba było właczyc tylko zaplon a ja zawsze próbowalem to robic podczas jazdy!! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja usiadłem w autku i zacząłem się bawić ustawieniami kompika (sterowanie w kierownicy) powiem że nie znam niemieckiego, ale wiem coto znaczy schprehe, i jakoś mi się udało po 20 min zabawy poustawiać wszystko co chciałem. Swoją drogą dziwne ze niema polskiego skoro silniki my produkujemy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vag commanderze tez da rade zmienic ten jezyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No you can't you need VCDS or just in MFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest już polski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jest już polski??

 

Orginalnym sofcie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś softa z pl menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o język polski to prace trwają. Niestety z braku czasu posuwają się baaardzo wolno....

DSC07002 800.jpg

DSC07003 800.jpg

DSC07009 800.jpg

DSC07010 800.jpg

DSC07013 800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego tygodnia czerwca 2011 wszystkie produkowane Passaty mają PL menu. Tylko czekac na przechwycenie softu i możliwości aktualizacji.

 

BTW

Napisałem do VW Polska pismo z prośbą o aktualizację bo samochód kupiłem 27 maja więc liczę, że przyczynią się do prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec czy istnieje możliwość zmiany języka bez wizyty w serwisie?

 

Zmiana języka jest jak najbardziej możliwa ale nie na polski. Polskiego nawet serwis Ci nie zrobi.

Podobno są prowadzone prace nad spolszczeniem fisa ale to nie jest autoryzowane przez VW niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca 2011 VW ma j. polski. Ja mam swojego z 27 maja 2011 i jeszcze po polsku "nie mówi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności