Skocz do zawartości
Gość jacentus25

wymiana głośników

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacentus25

Witam wszystkich i mam prośbe, czy ma ktoś może książkę napraw do passata 2000 rok. Chciałem wymienić głośniki i mam problem ze ściągnięciem boczków( może ktoś ma fotki jak to zrobić), przeszukałem forum i jakoś dokładnego opisu nie znalazłem a dostępne nie są zbyt dokładne, niektóre linki nie działają itd. dziękuję z góry za pomoc, pzdr.

 

 

 

nikt nie pomoże... :613: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentus25

nikt nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest cos na forum na pewno na temat sciagania boczkow, nie mam czasu zeby teraz szuakc na forum, ale na pewno gdzie jest, poszukaj w warsztacie, bylo juz cos na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś w FAQ ?

Podłączenie głośników - jak zdejmuję się boczki w tylnych drzwiach w passacie 2001?

http://www.forum.vw-passat.pl/tematy18/jak-zdejmuje-sie-boczki-w-tylnych-drzwiach-w-passacie-2001-vt2725.htm

i nie przejmuj się, że model i rocznik nie pasują. Wszystko jest podobnie. Przód i tył też prawie identycznie :641: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacentus25, jeśli mnie pamięc nie myli, to jeszcze nie ma u nas takiego fotostory.

ale jeśli zdecydujesz się na rozkręcanie boczków - myślę, że każdy z użytkowników forum byłby Ci wdzięczny za opisanie i sfotografowanie tej "zabawy". napewno wtedy Twój opis wyląduje w naszym warsztacie: http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=1&Itemid=9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie dogrzebalem ze wszystkiego cos wybralem i jes git - dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka dla szanownych kolegów. Próbuje odgrzać starego kotleta bo żadne linki w temacie już nie działają, a mam ochotę samemu dobrać się do tematu głośników w tylnych drzwiach. Wiec po niemalże ośmiu latach ponawiam prośbę o pomocne informacje dotycząc rozebrania tapicery w tylnych drzwiach, coby dostać się do miejsc montażowych na tylne głośniczki.

 

Rex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka dla szanownych kolegów. Próbuje odgrzać starego kotleta bo żadne linki w temacie już nie działają, a mam ochotę samemu dobrać się do tematu głośników w tylnych drzwiach. Wiec po niemalże ośmiu latach ponawiam prośbę o pomocne informacje dotycząc rozebrania tapicery w tylnych drzwiach, coby dostać się do miejsc montażowych na tylne głośniczki.

 

Rex

 

Wystarczyło użyć wyszukiwarki. Obojętnie czy forumowej, czy google ;)

 

Tutaj filmik. Chłopak dość powolnie to robi, ściągnięcie boczku to mniej niż 2 minuty...

 

Ogólnie na dole drzwi masz w boczku śrubkę torx(albo 2, nie pamiętam) do odkręcenia i pod osłoną rączki drzwi 2 krzyżaki. Filmik wszystko pokaże. Reszta trzyma się na zatrzaskach z których z wyczuciem należy wyrwać boczek. Jak odkręcisz śrubki, to postaraj się od spodu lekko podważyć boczek, tak żeby palce weszły, a potem pociągnij.

 

Polecam najpierw podważyć śrubokrętem dolną lampkę drzwi, wyciągnąć ją i odpiąć przewody.

 

Jak odchylisz dół tapicerki tak, żeby wszystkie zatrzaski puściły, to podnosisz do góry i schodzi.

 

Następnie odpinasz kable małego głośniczka i linkę klamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować.

 

Zaraz zabieram się za robotę. pozdr.

Rex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności