Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam na oku 2 komplety fajnych feg. ladne wygladaja ale czy sa dosc twarde czy wjade w jakas dziure i je pokrzywie.

a oto pierwsze:

http://moto.allegro.pl/item291716393_niesamowite_nowe_felgi_16_5x112_z_rantem_nowosc_.html

a to drugie felgi:

http://moto.allegro.pl/item290239510_nowe_felgi_momo_corse_rewelacja_17_cali.html

 

czy radzicie kupic jakiejs znanej firmy felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troche za duze te felgi szukam 15' 16' ale dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie troche za duze te felgi szukam 15' 16' ale dzieki pozdro

 

ja szukalem oryginalu i wkoncu takie znabylem (model road america - oryginal 16")

 

a tak wygladaja: http://cgi.ebay.de/16-Zoll-Alufelgen-Road-America-Lk-5x112-mit-Reifen_W0QQitemZ230211191119QQihZ013QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. X ładne, gdzie je wyrwałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek1811 - jak cos to biez momo, momo to jest dobra firma i napewno wytrzymia, a pierwsze sa i tak okropne, tylko niewiem czy 16" i rant to nie troche malo ( podejzewam ze obnizac nie bedziesz ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mr. X ładne, gdzie je wyrwałeś ?

 

sadisadi wyrwalem na alledrogo z Wrocka, a ze kolega byl w Kaliskiem na urlopie to przywiozl mi je wiec odeszly koszta przesylki

fele sa proste i po regeneracji wygladaja jak nowki :)

teraz tylko musze dokupic 2 oponki na lato (2 zostaja po poprzednim wlascicielu na ten sezon) i na wiosne jak znalazl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma do sprzedaży felgi 17' z oponami do BMW z otworami 5x112 . Opony letnie 215 x 45 x 17w bardzo dobrym stanie jedna felga do pomalowania za 1000 zł. Nie miałem aparatu i nie zrobiłem zdjęc. Jutro podjadę cyknę zdjęcia i wrzucę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy ma do sprzedaży felgi 17' z oponami do BMW z otworami 5x112 . Opony letnie 215 x 45 x 17w bardzo dobrym stanie jedna felga do pomalowania za 1000 zł. Nie miałem aparatu i nie zrobiłem zdjęc. Jutro podjadę cyknę zdjęcia i wrzucę na forum.

 

uwazam ze na nasze drogi to nie ma co przesadzac z duzymi felgami bo zawieche trzeba bedzie zaraz remontowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paolooo

ee tam na `18 przy oponkach 225/40R18 nie ma tragedii. Nie taki diabel straszny jak go maluja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ee tam na `18 przy oponkach 225/40R18 nie ma tragedii. Nie taki diabel straszny jak go maluja

 

no w takim calu to sie ladnie auto prezentuje, a w szczegolnosci w felgach firmy MAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy ma do sprzedaży felgi 17' z oponami do BMW z otworami 5x112 . Opony letnie 215 x 45 x 17w bardzo dobrym stanie jedna felga do pomalowania za 1000 zł. Nie miałem aparatu i nie zrobiłem zdjęc. Jutro podjadę cyknę zdjęcia i wrzucę na forum.

spoko ze ma,ale niestety nie pasują jeśli są od BMW bo 5x120

 

Po za tym Tomek1811 może byś odświerzał tematy a nie zakładał nowy o felgach,przecież nie jest to trudne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no obizac nie mam zamiaru. zostawiam go tak jak jest poniewaz poskie drogi pozostawiaja wiele do zyczenia. a felgi chce kupic 15' 16' i oponki jakies 60 czy 55, moze kiedys zmienie jak polskie drogi sie poprawia :)

 

Po za tym Tomek1811 może byś odświerzał tematy a nie zakładał nowy o felgach,przecież nie jest to trudne.....

 

no spoko nastepnym razem bede wiedzial. pozdro :)

 

Scaliłem posty. Używaj opcji 'edytuj'!!!/Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Ja mam takie oryginalne 16stki i bede je wystawial na sprzedaz ale dopiero w maju. Jak dla mnie to ladnie wygladaja 18stki.

Co do twoich wyborow to 1 beda wygladaly ochydnie jesli nie beda mialy minumum 17" a 2 wogole nie pasuja stylem do auta jak pasek. To by podeszlo raczej do civic'a abo czegos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie podepne

czy 7.5 " x "17 / ET43 beda pasowaly do passka 2004 kombi ?

chodzi mi o ET bo znalazlem na necie ze do 38

9786_1.JPG

9922_1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ścisłość to w Passacie nawet ET35 podejdzie, ET30 już może być lekki problem, chociaż jednego już widziałem na nich...aa w drugą strone to spokojnie do ET45 możesz kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdzie ta felga,ET 30 też w zależności od szerokości opony i wielkości felgi z przodu,bo z tyłu jest więcej miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden post ktore felgi byly by lepsze(komfort jazdy -wizualnie) do paska te 3 posty wyzej co foty dalem 17 czy 16 jak nizej

 

490.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komfort?a jaki rozmiar mają te?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.5Jx16" et42(opony na nich 205/55/16) cena 400funa part nr : 3CO601025F niby VW org

i tak szukam i nie wiem na co sie zdecydowac czy 17 wziasc jakies czy 16 sam juz nie wiem

do 16 napewno opony beda tansze pozniej ale podoba mi sie auto z 17;)

 

17" te w poprzednich postach za same fele 320funa ABT firma(ponoc BBS je robil dla ABT) do nich 4xtoyo proxes_4 225/45/17 kolejne 320funa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności