Skocz do zawartości
piter_ok1

Navi RNS 510 - kopiowanie na dysk twardy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , orientuje sie może ktoś czy da sie przegrywać na dysk twardy filmy dvd, bo nigdzie nie moge znaleść funkcji do tego służącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady skopiować filmów DVD na dysk twardy. Możesz je tylko odtwarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do czego jest ten dysk o takiej raczej dużej pojemności. Ja mam w tunerze satelitarnym 80GB a jeden film zajmuje ok 3-4gb, a przerobiony na mpeg lub DVD ok 2-2,5gb. Więc 10 filmów weszłoby jak nic. Ciekawe ile zajmują same mapy? Przecież muzyki nikt nie wrzuci w takich ilościach.:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , orientuje sie może ktoś czy da sie przegrywać na dysk twardy filmy dvd, bo nigdzie nie moge znaleść funkcji do tego służącej.

Filmu sie nie da.

 

To do czego jest ten dysk o takiej raczej dużej pojemności. Ja mam w tunerze satelitarnym 80GB a jeden film zajmuje ok 3-4gb, a przerobiony na mpeg lub DVD ok 2-2,5gb. Więc 10 filmów weszłoby jak nic. Ciekawe ile zajmują same mapy? Przecież muzyki nikt nie wrzuci w takich ilościach.:eek:

Dysk jest do muzyki i map. U mnie mapa zajmuje 12GB :eek: szczena mi opadła nieco... mam 18 GB wolne dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie mapy "rozbudowane" pamięciowo nieźle. Lekka kich bo faktycznie zostaje miejsca na jakieś pierdoły. A mozna by było filmiki bez problemu wklepać.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kapa, wsztstko pewnie przez prawa autorskie, a myslałem że bedzie można ulubione filmiki mieć na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

a mpeg teledyski z płytki pójdą?A i jeszcze czy można tworzyć katalogi czy muza musi być kopiowana tzw lista jak to było w mfd2 bo inaczej nie czyta chodzi mi o cd lub dvd płyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem - ciulata sprawa z tym jest.

Mam u rodzicow w aucie RNS 510, i tez chcialbym nawgrywac na DVD czy CD-R teledyskow i jadac słuchać. i:

Nagrałem na CD-R luźne pliki video - lipa

Nagrałem na CD-R pliki video sprzężone z Video menu - lipa

Nagrałem na DVD luźne pliki video - lipa

Zostaje mi na dniach tylko spróbowac to sprzężyć na DVD z Video Menu i zobaczyc.

 

 

Chyba ze ktos z was ma inne propopycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

chyba zostaje nam oglądanie filmów z orginału a podczas jazdy i + tone i dopiero ruszyć taka ciekawostka:)po naciśnieciu czegoś sytuacje należy powtórzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie o to jak skopiować muzykę z pendrive'a na hdd i czy można też odwrotnie ?

 

jak jestem na hdd to mogę usuwać, zmieniać nazwę, kopiować, ale jak już przechodzę na usb to jest tylko PLAY, a nie ten przycisk rozwijania opcji...

 

co za bzdura, że można z SD, a z usb nie...

Edytowane przez maniujr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobić żeby widziało mój dysk jak wepnę w USB, które mam w schowku? wpiąłem i nie widzi mi dysku z mp3. Znajduje tylko twardziela - tego wbudowanego z mapami. Posiadam Passata B7 2014 - radio to duże z nawigacją. Proszę o jakąś wskazówkę. Dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrać jako źródło dźwięku MDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności