Skocz do zawartości
Gość Marcin Toruń

Passat i Golf III = ten sam Air Bag?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin Toruń

Witam! Czy taśma Air Bag'u od Golfa III czy też Polo 6N będzie pasować do Passata b4? Czy było kilka wersji tych taśm, czy wszystkie były na tej samej? (wiadomo - oszczędność)Kierownice w tych autach wyglądają przecież identycznie... Mam na oku tasiemkę w dobrej cenie, a numer tej części to 1H0959653. Nie wiem tylko czy podejdzie pod mój model. Wymiana to raczej nie problem - znalazłem na Forum Golf'a bardzo dobry opis wraz ze zdjęciami jak ją wymienić. Nie wiem też czy trzeba po wymianie kasować błąd VAG'iem czy wystarczy, że będzie odłączony akumulator na noc. Zaznaczę, że auto nie jest powypadkowe, a taśma została uszkodzona przez mechanika podczas próby naprawy klaksonu... :krzeslem: Dzięki za wszelką pomoc i pozdrawiam! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź to:

 

63717178of0.th.gif 33209584es6.th.gif

 

Wystarczy, że na czas prac odłączysz klemę a po zakończeniu założysz. Normalnie wystarczy wyciągnąć kluczyk ze stacyjki.

Przed montażem należy sprawdzić taśmę pod kątem uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Toruń

Dzięki Jafo, wychodzi więc na to, że u mnie będzie inna część... Jutro sprawdzę moją taśmę, być może ma gdzieś widoczne uszkodzenie, przy okazji odczytam jej numer. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś, jaki numer ma Twoja taśma? To jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Toruń

Jeszcze nie, zrobię to jutro - garaż mam bez ogrzewania ( -4*C) :przestraszony: miałem nadzieję, że taśmy są zunifikowane i pasują do różnych modeli w tym do b4 - dziwne, bo kierownice są identyczne. Do b4 człowiek się nabiega za częściami... :kwasny: Dzięki jeszcze raz :ok: i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u mnie jak kostke wymienial to zle ustawil tasme i zerwala sie. Potwierdzam zadnego bledu nie trzaba kasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności