Skocz do zawartości
gulu666

Climatronic - Nie działa jednocześnie nadmuch

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi jednoczesnie nadmuch na twarz i na szyba i nogi, ani na twarz i szybe. Jest tylko kazde osobno lub ewentualnie na szybe i nogi. Nie wiem co mozebyc problemem. Blad jaki mi wyskakuje to 332. Nie wiem co to jest. Czy da sie jakos VAG to naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Blad jaki mi wyskakuje to 332.

Znasz niemiecki :?::cwaniak: Bo ja nie :P A na forum znalazlem to -> 332 Temperaturfühler Verdampfer 0x1d, 0x1e

Niestety nie wiem, z czym to sie je :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temperaturfühler Verdampfer 0x1d, 0x1e

jakiś czujnik....

wykasuj go ...

przyciśnij w trakcie diagnozy na dłużej niż 3 sek. przycisk ECON, po "jakimś" czasie przeprowadź znowu diagnozę klimy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem kasowac ale nic nie pomaga. A jakiejs adaptacji nie trzeba zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem inne, niestety tez po "szwabsku":

 

Ansteuerung für Tankklappe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie potrafie na nasz jezyk przetlumaczyc tego bledu. Z niemieckiego jestem noga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wrażenie, że nadmuch nie jest w pełni sprawny, tzn zaznaczając nadmuch na góre na czterech kreskach, to wieje lekko, jak do tego dorzuce nawiew na nogi, to góra wieje mocno a dól lichutko. Jak zostawiam sam dól to dmucha mocno. Coś tu jest nie tak, ale najlepszy numer, bo zrobilem autodiagnoize climatronica i wyszlo 4b6 :przestraszony: a obok 000. Nie znalazłem objaśnienia na forum, a Wy wiecie co to za kod błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie ja tez mam podobne problemy. Tez slabo dmucha nie wiadomo o co chodzi. Jak np wezme na nogi i szybe to na szybe ledwie co a na nogi mocniej:( Moze da sie to jakos naprawic za pomocą VAG lub mechanicznie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzman

Witam!

 

To ja tez sie podepne. U mnie jak nie dam zadnego nawiewu, to dmucha mocno na nogi i troche na szybe. Jak dam tylko na nogi, jest ok. Jak tylko na rece, tez ok. Ale jak dam na nogi i rece razem, to dmucha tylko na nogi. Poza tym, wydaje mi sie, ze raz po zapaleniu silnika dmucha mocniej, innym razem slabiej. Poza tym jak, jakies 3 miesiace temu wlaczylem nawiew na rece i dolozylem obieg wewnetrzny, to malo mi glowy nie urwalo, taki mocno wialo. w tej chwili dziala to bardzo slabo. Klimatronic nie wykazuje bledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻuReK

A mnie się wydaje na doświadczeniach z ojca Sharana, że na początku troszkę słabo dmucha a potem automatycznie samo wzrasta czym dłużej silnik pracuje. I wiadome, że na szybę będzie zawsze lekko dmuchać bo to jest potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam taki przypadek ze jak wezmę na twarz i na nogi razem to tylko na twarz wieje

Zapewne nikt nie jest wstanie sobie z tym poradzić?? to gdzie mam sie udać zeby mi to naprawili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja mam taki przypadek ze jak wezmę na twarz i na nogi razem to tylko na twarz wieje

Zapewne nikt nie jest wstanie sobie z tym poradzić?? to gdzie mam sie udać zeby mi to naprawili

pobaw się tymi klapami dorzuć obieg zamknięty do tego i sprawdź błędy przez VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam pobawić sie klapkami?? błąd kiedyś wyskoczył na vagu ze problem z czujnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mam pobawić sie klapkami?? błąd kiedyś wyskoczył na vagu ze problem z czujnikiem
a jak a klima ? manual czy automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
automat
to naciskaj po kolej te przyciski od nawiewów i obiegu zamkniętego potem podepnij VAG i sprawdź błędy i tez możesz pobawić się tymi klapami przez kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja mam taki przypadek ze jak wezmę na twarz i na nogi razem to tylko na twarz wieje

Zapewne nikt nie jest wstanie sobie z tym poradzić?? to gdzie mam sie udać zeby mi to naprawili

Poprostu podepnij VAG,zobacz jaki błąd wywali-podejrzewam silniczek klapki.Czasem da sie go naprawić,jeżeli nie to niestety wymiana.Jak wrzucisz tu jaki błąd wywaliło to powiemy Ci który to silniczek i gdzie się znajduje :)

Zerknij z resztą do tego wątku: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1046&highlight=nawiew+nogi wszystko opisane wraz ze zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś dziwnego dzisiaj zauważyłem ze jak nacisnę jednocześnie nadmuch na nogi na ta twarz to dmucha jednakowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności