Skocz do zawartości
Gość sleza

Zablokowana klapa bagażnika w b5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sleza

Czy ktoś wie jak otworzyć bagażnik od środka w b5 99r?Wieczorem normalnie wszystko działało a rano już nie można go otworzyć nawet kluczykiem!Niestety nie znalazłem na ten temat nic na forum,proszę więc o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seba1987

sleza, sproboj polozyc tylne siedzenia i pobaw się zamkiem. ciezko bedzie sciagnac tapicerke z klapy ale nic innego na mysl mi nie przychodzi. Metoda prob i błędów. Ja bym chyba próbował ściągnąć tą tapicerkę z klapy żeby mieć jakieś doście do zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tapicerki raczej nie zdejmiesz od środka,chyba że wyrwiesz(variant),ja bym popróbował jeszcze kluczykiem i od wewnątrz przyciskiem,po jakimś czasie.

Usuń temat 1 bo masz 2 takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak central nie dziala w klapie to na zablokowanyh zamka nie wymontujesz. pewnikiem na lacznikachkabel padl. to czesty przypadek. zrob tak. dostan sie do zamka i sproboj podac mase bezposrednio na otwarcie zamka w klapie. jesli ie otwozy to rozbierz lacznniki i sprawdz okablowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sleza

Pogmerałem i doszedłem że można bez problemu poluzować tapicerkę i złapać za cięgno,jak by ktoś miał ten sam problem to nie panikować tylko odkręcić zamaskowane zaśleokami dwa wkręty znajdujące się we wnękach uchwytów do zamykania i podważyć tapicerke.DZIĘKI ZA ODZEW-pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel82sp

witam, napisz coś więcej jak otworzyć klape bagażnika od środka, bo ja juz nie mam pojęcia jak to zrobić, z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, napisz coś więcej jak otworzyć klape bagażnika od środka, bo ja juz nie mam pojęcia jak to zrobić, z góry dziękuje
Ale nie napisałeś czy w sedanie czy w wariancie. Jeśli sedan to odkręcasz 2 śruby bodajże pod trójkątem ostrzegawczym i ściągasz tapicerkę. Jeśli w wariancie, to są 4 śruby 2 pod uchwytami (wgłębieniach) a zresztą masz na fotkach. Otwórz linka z opisem mojego auta i w poście 235 masz foto story jak zdjąć tapicerkę w passacie. Jak dostaniesz się do wnętrza to wystarczy pociągnąć cięgno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie mniej więcej podobny problem wystąpił... Centralny działa, słychać, że otwiera klapę jednak jak łapię i chcę otworzyć to "klamka" rusza się mimowolnie i nic się nie dzieje.. jest jakiś sposób żeby otworzyć? wciskać się przez siedzenia? dodam, że chodzi o combi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka jest na klipsach to to rozebrać i sie dostać do zamka i sie pobawić innego sposobu nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zamarzło ? ja tak mam , jutro pojadę do galerii odejdzie i się otworzy :) najmilsza opcyjka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak otworzysz to wykrec tapicerke

pozniej suszarka lub farelka osusz to

najlepiej jak bys zlokalizowal ktoredy wilgoc sie dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

dziś zdjąłem tapicerkę w kombii (przed lift) bo potrafią blokować mi się drzwi bagażnika i ujrzałem taki widok :

 

Powiedzcie mi da się gdzieś kupic ten czarny plastik ? jeśli nie to jak nazywa się całość ? w załączniku zaznaczyłem na fotce o co chodzi ,

jest to u mnie pęknietę , szukałem po allegro ale nic takiego nie znalazłem . Dziękuje za pomoc

18742013_1448366115237730_1979965513_n.jpg

18741738_1448366098571065_2021528814_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności