Skocz do zawartości
Gość darek250

nie mogę otworzyć drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darek250

Czytałem posty na temat zablokowanych tylnych drzwi i probowalem je odblokowac i nic. Mam taki problem, ze nie moge ich otworzyc z wewnatrz i zewnatrz, chociaz centralny normalnie dziala. Chyba bede musial jechac do jakiegos warsztatu :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjąć tapicerkę lub odchylić klamkę i tam złapać za linkę i pociągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek250

juz to robilem, spedzilem przy tym dzisiaj okolo 3h i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjąć tapicerkę lub odchylić klamkę i tam złapać za linkę i pociągnąć

Jakby nie patrzył to trzeba być akrobatą, zeby przy zamknietych drzwiach zdjac tapicerke,ale mus to mus :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjąć tapicerkę lub odchylić klamkę i tam złapać za linkę i pociągnąć

Jakby nie patrzył to trzeba być akrobatą, zeby przy zamknietych drzwiach zdjac tapicerke,ale mus to mus :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek250

przechodzilem juz to przy poprzednich samochodach ale nie vw tylko volvo i jakos mi sie udalo odblokowac drzwi bez niczyjej pomocy, ale tu jest wszystko poj...ne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha.... to jest wlasnie vw :]

jak chcesz to podrzuce Ci zdjecia jak to wyglada rozebrane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarek.123, tak myślisz?a ja myślę że się da bez akrobacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek250

bylbym wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciegno w tych zablokowanych drzwiach pracuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales od wewnatrz linki ciagnac? sciagales tapicerke wewnatrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek250

tak wszystko to juz probowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jarek.123, tak myślisz?a ja myślę że się da bez akrobacji

Rozbieralem to przy otwartych drzwiach i troszke sie barowałem z tapicerką, a przy zmknietych trzeba ją po prostu wyrwać :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PITOS

CZesc podpinam sie pod temat

mam troszke inny problem a wiec od jakiegos czasu mam problem z szybami bo mi same sie otwieraja :( a wiec wpadlem na pomysl i na noc odpinam klemy z akumulatora :) tlko zapomnialem ze mam uszkodzony zamek od strony pasarzera i od kierowcy dziala mi tylko zamek od bagarznikia ;] i teraz mam pytanko jak moge sie dostac do auto od bagarznika ??? smieszna ale prawdziwe pozdrawiam :wstyd::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! cóż uroki wad konstrukcyjnych passata b5 ;-) odnośnie zamka tylnych drzwi . przerabiałem temat 2 krotnie : pare lat temu lewy tył ,teraz prawy . drzwi kompletnie sie zablokowały w pozycji zamkniete i nie dało sie ich otworzyc ani od zewnatrz ani od srodka. tapicerke zdejmiesz od srodka, chociaz nie bez problemu (trudnosci z opadajaca szyba) , niestety na zamknietych drzwiach nie wyciagniesz zamka bez jego wyrwania( przynajmniej ja nie znam fachowca któremu by sie to udało ) , dlatego najlepsza rada, zeby skrócic robote: szukaj juz przed naprawa uzywanego mechanizmu(ceny od 150 do 200 zł ), zamek nowy do tylnych drzwi około 430 zł w ASO VW.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio składalem audi tt to tak naciągnąlem cięgno klamki zewnętrznej ze jak zamknąłem drzwi to już nie można ich było otworzyć! Ale po 2 minutach były otwarte.Zrobiłem tak: Pociągnąłem za klamke tak aby było widać główke cięgna (poszukaj na forum fotki z budową mechanizmu to bedziesz wiedział jak wygląda, to taki plastikowy dinks w srodku klamki) a następnie dośc mocno naciskając wepchnąłem ją do środka o jakieś 3mm. Puściłem klamke, pociągnąłem i drzwi sie otworzyły.Taki urok tych zamków.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, z tym ze u mnie urwana jest klamka zewnetrzna wiec tylko wewnatrz moge sie meczyc. mianowicie objaw jest taki jakby alarm byl caly czas uzbrojony, ciagne za klamke "dzyndzel" sie podnosi i zaraz opada:/ tapicerke od srodka sciagnalem zaden problem, ale problem jest jak dostac sie do zamka, ktory jest pod ta plyta metalowa na drzwiach. czytalem ze musze wyjac szybe ale dalej pozostaje problem z pretem od "dzyndzla" ktory idzie do zamka i trzyma ta blache. moze ktos z forumowiczow z dolnoslaskiego jest w stanie pomoc?? podjade nawet jesli bym mial pol dnia jechac:P

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności