Skocz do zawartości
Gość driver72

kontrolka rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość driver72

Witam,byl u mnie ostatnio szwagier i zwrocil mi uwage na pewien szczegol.otoz u mnie "ksiegowy"wyswietla dystrybutor i buczy ale po chwili wszystko gasnie.Szwagier ma passata z 2000 roku i u niego po zapaleniu kontrolki na gorze zostaje zolta kreska.obaj mamy pelny wyswietlacz.Zastanawiam sie czy w 3BG zmieniono ten temat czy moze moj ma jakies drobne alka? jak ktos cos wie to chetnie sie dowiem,to jest pierdolka ale dobrze wiedziec,dzieki :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

u mnie pojawia sie dystrybutor, jest sygnal dzwiekowy i tez znika-nic nie swieci pozniej... Tak samo jest z kontrolka od plynu do spryskiwacza...

Mam pelen FIS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie świeci cały czas i "żyd" i spryskiwacz a mam 1/2 FIS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapala się żółty dystrybutor z sygnałem dźwiękowym. Dystrybutor świeci się cały czas. Przy odpalaniu ponownie sygnał dźwiękowy. Podobnie ze spryskiwaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapala się żółty dystrybutor z sygnałem dźwiękowym. Dystrybutor świeci się cały czas. Przy odpalaniu ponownie sygnał dźwiękowy. Podobnie ze spryskiwaczami.

 

dokładnie Pawle tak właśnie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny FIS bez CAN - dżwięk, u góry żółty symbol, niżej napis "FILL TANK".

Jak nacisnę cokolwiek na manetce to napis znika, ale żołty symbol zostaje.

Tak samo spryskiwacz.

Wkurzające, bo nie widać wtedy informacji z radia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo jak u Derlysego i Dużego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driver72

pewnie cos nie gra u mnie.na szczescie dziala wskaznik wiec nie zapomne zatankowac :ok: dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie pojawia sie dystrybutor, jest sygnal dzwiekowy i tez znika-nic nie swieci pozniej... Tak samo jest z kontrolka od plynu do spryskiwacza...

Mam pelen FIS...

 

U mnie jest dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapala się żółty dystrybutor z sygnałem dźwiękowym. Dystrybutor świeci się cały czas. Przy odpalaniu ponownie sygnał dźwiękowy. Podobnie ze spryskiwaczami.

 

też tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak że zapala się kontrolka i sygnał dzwiękowy potem wszystko gaśnie i tak samo ze spryskiwaczami. Ja mam pełny FIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko masz ok, tak niestety jest , po liftingu ''ulepszyli'' te wsazania w pełnym FISie. U mnie identycznie , zapala się na chwilę , a potem tylko w car status to info widnieje, no i przy kazdym odpaleniu przypomina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie czy da się wyłączyć tego bzyczka w B5 z 97 roku?Bo mnie osobiście sama kontrolka na liczniku wystarczy. Nie za bardzomi się podoba sygnał dźwiękowy przy każdym uruchomieniu silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrys55
wszystko masz ok, tak niestety jest , po liftingu ''ulepszyli'' te wsazania w pełnym FISie. U mnie identycznie , zapala się na chwilę , a potem tylko w car status to info widnieje, no i przy kazdym odpaleniu przypomina

 

Ja mam dokładnie tak samo. I mnie to w zupełności wystarcza. Poprzednio gdy miałem OPLA to kontrolka świeciła mi sie cały czas bez względu na ilość napełnionego zbiornika. Wkurzająca kontrolka. A teraz informuje wtedy kiedy ma i to mi wystarcza.

Rada dla innych by was to nie wkurzało. Zatankujcie samochud przy pierwszym pojawionym sie komunikacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Posiadam B5 2000r.i od wczoraj po zatankowaniu nie gasnie mi wogóle kontrolka a a wskazówka normalnie chodzi czyli pływak był by dobry?co to może byc?pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!Posiadam B5 2000r.i od wczoraj po zatankowaniu nie gasnie mi wogóle kontrolka a a wskazówka normalnie chodzi czyli pływak był by dobry?co to może byc?pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi
zrób test wyjść zegarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coś bede musiał zrobic bo nie lubie tego koloru,dzis jade podłaczyc maszyne do kompa i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko masz ok, tak niestety jest , po liftingu ''ulepszyli'' te wsazania w pełnym FISie. U mnie identycznie , zapala się na chwilę , a potem tylko w car status to info widnieje, no i przy kazdym odpaleniu przypomina

 

potwierdzam, jeśli lubisz patrzeć na kontrolkę to włącz sobie ją manetką ;)

 

Wg mnie to złe ulepszenie, często jeżdżę w dłuższych trasach i jak kontrolka zgaśnie to można sobie zapomnieć odwiedzić stację.....chociaż mi się to nie zdarzyło jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mojej kobiecie sie zdarzyło izafundowała mi spacerek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!Posiadam B5 2000r.i od wczoraj po zatankowaniu nie gasnie mi wogóle kontrolka a a wskazówka normalnie chodzi czyli pływak był by dobry?co to może byc?pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi

 

też tak czasem mam, że wskazówka wyjdzie już z czerwonego pola a żyd dalej świeci. Zatankuj więcej paliwa, u mnie to pomaga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności