Skocz do zawartości
Gość pjk

problem kierunkow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pjk

czesc. na poczatek szacunek dla wszystkich milosnikow passata! :padam: calkiem niedawno stalem sie posiadaczem passata b5 1.8T w automacie. generalnie jestem zadowolony, tylko dzisiaj na czystym dotad niebie zawisla jedna techniczna chmura! :przestraszony: a mianowicie, podczas skrecania wlaczylem kierunek, ktory sie sam wylaczyl , strzalka przestala mrugac na tablicy rozdzielczej. pomyslalem ze pewnie cofnalem kierownice za daleko i wylaczylem kierunek. blad!! chwile pozniej przy parkowaniu znow to samo, wiec ustawilem auto na prosto, swiatla wl. wlaczam kierunek i... chwile pochodzil i samoczynnie zgasl, zarowno strzalka jak i zarowka w lampie. druga strona to samo. awaryjne pochodzily chwile i to samo, przy kazdej kolejnej probie wlaczenia czas dzialania kierunkowskazow sie skrocal!! i klops, pierwszy raz mam do czynienia z czyms takim, i naprawde nie wiem co robic. ktos mi podpowiedzial ze to moze byc czujnik stopu pod pedalem hamulca, ale ja nie widze zwiazku :zalamany: i na domiar zlego nawet nie wiem nie wiem gdzie szukac bezpiecznikow bo jest to moj pierwszy passat i jestem calkowicie zielony w tej marce. bardzo bym prosil o jakas podpowiedz co to moze byc. dzieki z gory za wszystkie uwagi. pozdro.

pjk

 

Zmień tytuł tematu na bardziej konkretny - Saseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze pop prosu padl ci przerywacz od kierunkow? chyba jest w przycisku od awaryjnych, uzyj szukaczki to pewnie znajdziesz info jak wymienic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pjk

dzieki za rade, bo juz myslalem ze to moze byc cos grubo powazniejszego!!! :mur: no coz dzisiaj tego juz nie zalatwie, bo tu wszystko pozamykane ale bede musial jutro po pracy uderzyc na szrot. jeszcze raz dzieki!! :padam::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo przerywacz który znajduje się w w/za przyciskiem od awaryjnych, albo masz zabrudone styki przy manetce, jeśli dobrze pamiętam to przerabiał to Makaj zobacz nap TO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli dobrze pamiętam to przerabiał to Makaj
uwalony przerwacz :cwaniak: klei styki cewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności