Skocz do zawartości
Gość marcin7927

bicie koła w b5 tdi afn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin7927

mam problem bije mi przednie lewe koło przy hamowaniu wymieniłem zawieszenie ,tarcze hamulcowe na nowe klocki wyważyłem koła i nie wiem co mam już robic coo jeszcze może byc może zbieżność ,piasta a może coś innego jak przerabialiście coś takiego to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może oponka ma "jajko"? Łożysko się nie sypie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najpier opone, zaluz inna, tez tak mialem, szukalem wszystkiego a powodem byly opony..... :622:

mam problem bije mi przednie lewe koło przy hamowaniu wymieniłem zawieszenie ,tarcze hamulcowe na nowe klocki wyważyłem koła i nie wiem co mam już robic coo jeszcze może byc może zbieżność ,piasta a może coś innego jak przerabialiście coś takiego to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Może oponka ma "jajko"? Łożysko się nie sypie?

 

Sypiące się łożyska wyją a nie biją :)

Jak bym bardziej oponę obstawiał lub obręcz. Najlepiej zamienić którąś miejscami i zobaczyć czy coś sie zmienia.

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha u mnie biło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin7927

ok jutro przełoże opony aha jeszcze jeden szczegół mam prawą pół oś z passata a lewa z audi a4 niczym sie nie różni tylko ze jest ona węższ tzn ten wałek łączący przegóby,łożysk nie słychac jedno juz wymieniałemtak . Zaczne od opon i przebije przgób i załąze ta szersza półoś i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj założyć zapasówkę i wtedy będziesz widział czy to koło czy coś z zawieszeniem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

jezeli to jest bicie cykliczne w rownych odstepach czasu w miare wzrostu predkosci to musi byc to skrzywiona obrecz albo jajeczko na oponie.

Haha u mnie biło.

chyba ze tak jak mowi kolega lozysko. (u mnie buczy , bicie mam nadzieje ze od kola ... bio takowe mam az cala kiera drzy....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin7927

nie wim czy to opona lub obręcz bo na zimówkach miałem to samo a mam stalowe na zime .Nie wiem jak z łożyskiem w każdym razie nie słychać go ,a moze to zbieżność dawno juz nie robiłem aha jeszcze jestem przed wymianą poduszki skrzyni biegów może to ma wpływ bo jest ona całkowicie rozwalona ,sam już nie wiem, a wiecie jakie to denerwujące .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

wymienilem naletnie :) heh juz jest wsio ok :D lozysko zamienilem na skf-a i jest good :) jednak przy wymianie oponek zauwazylem ze tarcze od biedy moga zostac.... ale klocuchy do wymiany...(i znow koszta :/) praktycznie juz metal trze o tarcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności