Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wysil sie przejrzyj ten temat, konkrety są i wszystko co chcesz wiedzieć zostało juz napisane.

 

Na samym sofcie zysk ok 20-30%, miłej lektury;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsz mlodziez chce miec wszystko na talerzu :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodził ktoś może ostatnio zmianę map, i jest w stanie powiedzieć ile taka przyjemność może kosztować? Zamierzam się porozglądać w mojej okolicy, ale nie wiem +/- ile taka przyjemność wynosi (dobrze wykonana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze zrobione to raczej od 1tys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli dobrze zrobione to raczej od 1tys ;)

sam soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny od 450 w górę, zależy, czy ma hamownię, czy nie itp... Jakieś 200km od Lublina mam kolegę, który za 450 robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum audi 80 jest gosc co sie nazywa kostrz on ma ahu i 1z obcykane w jednym palcu mozesz podeslac mu ecu on podmieni kosci i odesle cala impreza pare lat temu 250zl ,robilem u niego kiedys kilka golfow i audice wszystko bezdymne i chodzilo jak malina,w golfiszonie 90 wtryskach od 110 i softem kostrza szwagra awx nie dawal rady heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 40km do Poniatowej do Darka, program z diagnostyka i z hamownia, nie wiem ile teraz kosztuje ale pewnie kolo 500-600zl, pomyśl czy warto jeździć gdzieś dalej ale będziesz miał zrobione wszystko tip top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, mam możliwość kupienia tanio kolektora ssącego od awx 130km. Opłaca się montować to w AHU 90km? Turbiny od awx nie będzie, jedynie planuję mapę zrobić latem. A jeżeli tak, to jakie będą skutki? Co trzeba przerobić? Dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobic tylko program to wystarczy wyczyscic kolektor ktory teraz jest na aucie usunac egr i jego zawor no i do tego kata wyciac lub wybic jego srodek.Wyjdzie 120-130/240-250NM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze polecal 216tki dolozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli planowałbym wsadzić turbo od AWX? Tak w ogóle to trzeba coś przerabiać czy podejdzie bez przeróbek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli planowałbym wsadzić turbo od AWX? Tak w ogóle to trzeba coś przerabiać czy podejdzie bez przeróbek?

 

Trzeba przerabiać ale wszystko idzie dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ostatnio widziałem takie na OTOMOTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje bo nie znam pytania na kilka odpowiedzi. Mam zdrowego paska ahu chodzi mi o bude, a ostatnio kupilem za grosze afn. A afn polecial kompletny rozrzad do wymiany, skrzynia z tego co zauwazylem jest takze dluzsza. Sprzeglo chodzi ladnie a w moim ahu telepie przy ruszaniu. I tu takie pytanie. Chce przezucic silnik wraz ze skrzynia i komputerem od afn do ahu. Bo przy zabawie zmiany sterowania turbo w ahu trzeba sie bawic a jak wrzuce caly silnik z kompem to powinno byc ok? A moze lepiej tylko sam komp afn, turbo i pompe wtryskowa na slupek od ahu? Turbo i tak idzie do wymiany bo ma luz na wirniku te od afn, wtryski mysle nad 0,230 i dac pompe z afn do przerobki na 11do nadarzyna.

Edytowane przez 9michal2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak stwierdziles ze skrzynia dluzsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam FHN jest najdłuższą wzdłużną piątką?

3.444 główne/3-1.360/4-0.903/5-0.685

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wie racja moja dhl ma identyko przelozenia co dhf z afn. Ale podczas jazdy wydaje sie byc troche dluzsza. A co do mojego pytania to co myslicie na temat przezucenia calych "bebechow" czy moze tylko kompa i osprzet pod slupek ahu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wie racja moja dhl ma identyko przelozenia co dhf z afn.

 

Niestety,ale nie.Przełożenia samych biegów,to jeszcze nie wszystko.Największe znaczenie ma tutaj przełożenie główne.

DHL ma 35/9=3.888,natomiast DHF 37/10=3.700 i to ta skrzynia będzie dłuższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok to dzieki czyli zakladam skrzynie z afn. A czy koto przekladal samego kompa afn +turbo z dolotem i sterowaniem do 1z/ ahu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności