Skocz do zawartości
Gość WIKTORKA2000

czy istnieje czujnik powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WIKTORKA2000

Moze mi ktos powiedziec czy jest takie cos jak czujnik powietrza.Auto chodzi ok ale przy obrotach 2000 tak jakby nie przyjmowal gazy-ma mula.powiedziano mi ze jest to czujnik powietrza-czy tez moze filtr powietrza?Pasek mial wode w srodku ktora poszla z podszybia i moze mi zalalo wiltr .Moze mi ktos pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o przepływomierz. Masz go powyżej filtra powietrza po prawej stronie...przymocowany jest do rury doprowadzającej powietrze. Przykręcony jest do niej dwoma śrubami torex z małym bolcem na środku. To element elektryczny...jak się popsuł to trzeba kupić nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKTORKA2000

ale czy jest mozliwe ze trafilo go przez zalanie woda??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba teoretycznie możliwe....ale niech ktoś inny się wypowie. Z drugiej strony coś nie chce mi się wierzyć żeby, aż tam woda podchodziła...Przepływomierze się psują i to nie jest nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKTORKA2000

no nie jestem pewien czy to przez wode ale to wszystko sie zaczelo w tym samym czasie jak mi zalalo paska. Stwierdzono w serwisie ze to wszystko przez wode.

Woda nie woda trzeba wymienic przeplywomierz-tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to woda no to raczej trzeba wymienić...czy był passek podłączany po komputer? Jak tak to czy wyszedł błąd przepływomierza? Jeżeli był pod kompem i nie było błędu to możesz spróbować go przeczyścić - użyj wyszukiwarki - najdziesz mnóstwo tematów jak to zrobić...Jak był błąd to od razu do wymiany. Zresztą czyszczenie to też "półśrodek" prędzej czy później będzie trzeba kupić nowy.

Natomiast jeżeli faktycznie był zalany to nie ma co czyścić i trzeba pokusić się o inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKTORKA2000

chyba go podloaczyli pod kompa bo na serwisie to stwierdzili, ze jest do wymiany ale cos mi sie nie chcialo wierzyc,bo najlepiej to by mi wymienili wszystko na nowe w tym aucie za kilkanascie tysiecy funtow i pogratulowali nowego auta-dlatego wolalem sie poinformowac.dzieki z gory za rady. :ok::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności