Skocz do zawartości
makeć

heckklape offen-Golf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moi drodzy, mam problem i to nie mały... dotyczy golfa IV.

a o to on - "heckklape offen"

jeśli chodzi o mikrostyk jest ok, jeśli chodzi o przełącznik w zamku, który odpowiada za wyświetlanie się kontrolki na wyświetlaczu i światełka w bagażniku jest OK (wymieniłem na nowy po 2 godzinach powróciło)

jako dodatkową informację dodam, że gdy jest mróz ,kontrolka się nie świeci, czyli niby OK ??

jeżeli kontrolka się świeci i włączę ogrzewanie tylnej szyby na wyświetlaczu ginie informacja o otwartych drzwiach :(, nie wiem co mam robić, gdzie szukać ??

Moderzy z pierd... forum golfa usunęli mój post bo dla nie jakiego "gintera" odpowiedź była jasna, a ja dalej nie wiem co jest grane a odpowiedzi tam nie ma ,było tylko to samo pytanie na ,które nikt nie odpoeiedział... :( , proszę o pomoc, gdzie mam szukać ??, mam od ponad dwóch tygodzni rozebraną klapę od wewnątrz i nic nie mogę zauwżyć, gdzieś chyba jest zwarcie ?? tylko gdzie ?? jak sprawdzić ?? gdzie sprawdzić ?? alarm włącza się po chwili gdy zostanie załączony :(

z góry dzięki za wszelkie info, żona jak i ja będziemy bardzo wdzięczni :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem to samo w pasku,alarm się załączał od razu i zmieniłem zamek i OK,też jeżdżę z niezałożoną tapicerką, dziś to zrobiłem ,ale może coś z tym nowym zamkiem?no bo co tam może być,popatrz kable od ogrzewania tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może coś z tym nowym zamkiem?
nówka pewex, prosto z VW...
popatrz kable od ogrzewania tylnej szyby
właśnie ... mam je już wypięte i wpięte naście razy :( , dalej lipa, już nie wiem gdzie patrzeć :mur: nic tam nie widać złego ... może to być banał a ja po prostu już tego nie widzę, na szczęście ja tym nie jeżdżę a moja żona ;) ale wiecie jak to jest .... :(

ps.z nadwozia do klapy wychodzą dwie "harmonijki" myślę ,że z przewodami, ile szans ,że tam coś się dzieje ?? tego nie ruszałem jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj w te gumy jeszcze, bo w moim poprzednim autku (vectra B) ktoś cos grzebał z tymi przewodami (chyba wymienial klape i tam sobie zrobil połaczenia przewodów) i sie niektóre powyrywały..

Ja to bym chyba wziął sprawe za jaja i.. odszukał przewody od tej krańcówki, która daje sygnał o otwartej klapie i prześledził ich całą drogę albo poprostu odłączył je od modułu komfortu, wtedy będziesz wiedział co jest na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś znalazłem chwilę dla golfa :)

wymieniłem mikroprzełącznik przy wkładce i ....

działa :hurra:

dzięki za wszelkie sugestie :)

w końcu mogę założyć poszycie wewnętrzne klapy i żonka mi przestanie ..... :P

pozdrawiam

ps.temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności