Skocz do zawartości
Gość saharek

ceny nowych części w aso

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saharek

Witam, ostatnio miałem kolizje, zostało uszkodzonych kilka elementów, mam pełny pakiet AC (zwrot kasy za nowe części orginalne) i szukam jakiegoś cennika z aso nowych czśęci do passata b5 fl, może ktoś ma dostęp do cennika? chodzi mi o takie elementy

 

przedni zderzak, błotnik lewy, reflektory komplet, przedmie wzmocnienie kompletne, belka, przednie zawieszenie lewe kompletne (wachacze, amor, zwrotnica, tarcza itd.) chłodnice, wody, klimy, intercoolera, nadkole, osłona silnika dolna, tapicerka oparcia, poduszka siedzenia , zbiornik spryskiwacza, felga, kołpak.

 

chcę zobaczyć, na ile mi to wycenią.

 

czy ktoś wie ile można dostać % z AC maxymalnej wartości samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedź do Aso i zrobią Tobie wycene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saharek

byłem w aso czekam już od tygodnia, raz słysze że nie mają ludzi a raz że coś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem w aso czekam już od tygodnia, raz słysze że nie mają ludzi a raz że coś innego...

idziesz i pytasz sie czy to jest jakiś problem dla nich, bo z tego czekania pozostaje Tobie, tylko zadzwonić tylko do głównej centrali VW, barykadujesz sie i wydruk masz za 5 minut, razem z jazdą próbną Touaregiem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saharek

wystarczą mi jakies przyblizone ceny nie musze byc w 100% dokładne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jak podasz numery części to Ci podam ceny ;)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saharek

nie dam rady załatwic numerów wszystkiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem w aso czekam już od tygodnia,
Co to za ASO ??

przecież jadąc po "duperel" masz odpowiedź nie w 5 minut a dosłownie po chwili :przestraszony: jest w Trójmieście 4 "szt". serwisów (dilerów) VW i ja zawsze najpierw jeżdżę a potem zamawiam :P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności