Skocz do zawartości
adams

Świece żarowe z allegro - od kogo kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Powoli przygotowuję paska do zimy, tym razem przeszła pora na świece żarowe. Do mojego paska podchodzą tzw. czarne świece (krótkie???). Biorę pod uwagę tylko producentów Bosch i Beru. Może macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę z allegro? Z tego co wyczytałem to do mojego paska wchodzą świece o numerze 0 250 202 022, stanie się coś jak wsadze świece o troszkę innym numerze?

 

I proszę nie pytać dlaczego z allegro a nie ze sklepu, jak nic się nie znajdzie to wybiorę się do IC. W katalogu IC znalazłem świece o tym numerze 0 250 202 022 po 38,61 za sztukę.

 

Dziękuje za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenhor
Może macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę z allegro?

 

Owszem, mogę Ci z czystym sercem polecić sprzedawcę o nicku Danielloss. Ma oryginalne rzeczy i dobre ceny. Jeśli nie znajdziesz nic na jego aukcji, to po prostu wyślij mu maila z zapytaniem.

Tak w ogóle dla klienta detalicznego to bicie na cenach w IC jest straszliwe...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogę z czystym sercem polecić sprzedawcę o nicku Danielloss
Polecam również tego allegrowicza. Kupiłem ostano komplety świec BERU po 21 zł szt. plus pasta za 20 zł. Towar oryginalny sprawdzony - jako dowód zakupu paragon. Pełna profeska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również polecam Danielloss'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzięki panowie :D

 

świeczki kupiłem od hha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupić świece żarowe do paska ajm 99r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem od : danielloss szybko sprawnie i bez lipy ;) Towar jak zawsze 1 klasa ! Polecam tego sprzedawce nie tylko ze wzgl. na świece, ale tez np. za wahacze lemfordera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pójść tropem Allegro i zwrócić się, jak to było wspomniane, do użytkownika danielloss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha nie oświadczysz na forum, chyba że podjedziesz do jego warsztatu osobiście

 

bierz świece od sprzedawcy danielloss z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheeee tak wybierałem, przebierałem i wypadło właśnie na tego allegrowicza Danielloss. Sprawia wrażenie poczciwego i konkretnego znającego się na tym co sprzedaje człowieka.

Zobaczy się ostatecznie jak paka przyjedzie. Jak wypali to kilka klamotów jeszcze czeka w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

też polecam tego Pan, dostarczone świece były dokładnie takie same jak w silniku, miały napisy w poprzek. Szybko i konkretnie.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności