Skocz do zawartości
Gość karol983

Otwierające się SAME szyby-modół komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol983

Mam problem mam paska b4 z 4 ektrycznymi szybami. Mam taki problem że zamknę sobie samochód, przychodzę rano a tu wszystkie szybki pootwierane, nie licząc tego że drzwi też(i nie mam na myśli złodziei, którzy wydrali mi radio). Poprostu czasami same otwierają mi się szyby i drzwi. Napewno nic nie powoduje zwarcia, bo porozkręcałem wszystkie możliwe miejsca i sprawdzałem. Pozatym dzieje się to zarówno wtedy jak pada jak i w piękny słoneczny dzień. Byłem u kilku elektroników ale "kręcą nosem" i nie bardzo chcą się podjąć naprawy. Doraźnie poodłączałem od wszystkich drzwi wiązki drutów do nich dochodzące. Czy jak odłączę ten bezpiecznik od szyb nie będą się otwierać???!!!Przypuszczam że mam cos popierniczone z modułem komfortu, tylko słyszałem że nie można go odłączyć bo jest zintegrowany z każdym zamkiem w drzwiach. Czy to prawda??!!PROSZE POMÓZCIE!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że centralny dostaje długi sygnał otwarcia samochodu, przez co najpierw otwiera drzwi, a później po kolei wszystkie szyby. Do sprawdzenia czy nie ma gdzieś zwarcia na linii: wkładki bębenków zamka w drzwiach przednich i później po kolei wszystkie wtyczki aż do samego modułu centralnego zamka.

 

Masz tam dołożony jakiś alarm albo pilota do otwierania drzwi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekrally

Nie wiem czy ci to pomoże ale miałem troche podobny przypadek do twojego. Otwierała mi się szyba z prawej strony sama Okazało się że w lewych drzwiach był pęknięty przewód w wiązce i głupiał sterownik a po wyjęciu bezpiecznika na szczęście się nie otwierało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol983

Dzięki za rady. Znalazłem elektronika, który twierdzi że mi to naprawi. Jak naprawi to napisze co u mnie dolegało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz napisz co było a tak swoją drogą to w tych paskach modułu komfortu jeszcze nie było chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halooo ktoś może znalazł rozwiązanie problemu?

 

bo moja padaczka dwa razy spłatała mi już takiego figla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności