Skocz do zawartości
Gość patryyyk

Fotele, Kanapa, Skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryyyk

Wpadłem na pomysł "odświeżenia wnętrza u mnie w passku bo jest zwykły welur....

 

Chciałbym kupić jakieś półkubły w czarnej skórze, i teraz mam pytanie: czy takie fotele były montowane poza W8??

Gdzie to można znaleźć w rozsądnej kasie?? (poza alledrogo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregfr

z tegoco wiem to taniej i łatwiej wyjdzie obszycie je skóra u kuśnierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryyyk

gregfr, tylko chodzi o to, że ja mam zwykłe "taborety" i po przejechaniu się na fotelach RECARO u qmpla w Mk2 zapragnąłem czegoś takiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAsz wolne 3-4 klocki??

Jeśli tak, to zakupisz je, jeśli nie to pomarz sobie tylko.

Recaro było montowane tylko w W8. 2amaru ma takie fotele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryyyk

boommax, wolnych może nie, ale na ten cel może by się znalazły....

 

 

A były w jakiś innych wersjach passka kubły?? niekoniecznie w skórze??

mój wujek ma fajną skórkę u siebie...

Pasio taki jak mój tylko z carbonowymi dodatkami co to za wersja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coś takiego,w rzeczywistości wyglądają jak nówki i były troszkę tansze.Jutro MONTAGE http://moto.allegro.pl/item261673967_passat_b5_lift_skory_pikowane.html

takie mam seryjnie zamontowane, a czy to sa jakies kubelki? nie bardzo mi sie wydaje, poza tym to jest skora wiec tak czy siak latasz na zakretach jak nie jestes przypiety :P

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryyyk

właśnie mi zależy przynajmniej na półkubłach... jak nic nie znajde będę kombinował z fotelami z Audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasio taki jak mój tylko z carbonowymi dodatkami co to za wersja??

za dopłatą wszystko można było mieć...

 

niekoniecznie w skórze??
Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi sie wydaje ze w wersjach Highline byly takie powiedzmy "pol-kubelki"

u mnie wlasnie cos takiego jest , bardzo fajnie trzyma na zakretach.

Wprawdzie to nie Recero :cisza: ale calkiem przyjemnie sie jezdzi

 

ps. co do W8 to nawet w tej wersji byly montowane zwykle fotele , Recaro chyba mozna zapodac do kazdego tylko ze za doplata

np:

 

http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=4367799&id=variczceumr4&sc=&make=74&model=2089&pricefrom=0&euroto=0&zip=

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3504886

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w Paskach były trzy rodzaje montowanych foteli: "taboret", komfort i komfort sport, wg poniższych oznaczeń z wlepek.

 

Q1A Siedzenia normalne (przód)

Q2J Siedzenia komfort (przód)

Q4H Siedzenia komfort sport (przód)

 

patryyyk, te półkubły których szukasz to te komfort czy komfort sport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam skóraka bo welur mnie już dobija :kwasny: na allegro jak są to cena około 2000zł do tego już ślady użytkowania noszą a tak na odległość to ciężko ocenić stan wiadomo na zdjęciach wszystko lepiej wygląda.

Podobno dobry tapicer może przerobić fotele a'la tapczan na kubły. Spawają stelaż i uzupełniaja go gabką, profilują i obszywają skórą. Tematu na razie nie zagłębiałem ale za 2300zł mozna obszyć przód + tył i boczki skórą w dowolnej konfiguracji

 

http://moto.allegro.pl/item264075910_skora_alcantara_ekoskora_stylizacja_tapicerstwo.html

chodzi mi oczywiście o naturalną skórą a nie żadne eko itp.

 

Na allegro znalazłem jeszcze ten komplecik wg. półkubły

 

http://moto.allegro.pl/item260630531_komplet_siedzen_z_airbag_skora_do_passat_b5_sed_.html

 

tylko koleś nie chce przesłać mi na maila zdjęć boczków i siedzenie kierowcy i tu podejrzewam, że może być skóra w kiepskim stanie zresztą cene też za całość przystępna ale łokieć by mi nie podszedł

 

i coś takiego czyli moje welurowe fotele tylko że w skóraku bez trzymania bocznego

 

http://moto.allegro.pl/item263319314_passat_2000_r_fotele_skorzane.html

 

na jednym zdjęciu fotel pasażera ma szynę w błocie to nasuwa myśl jak są składowane i jak były może myte :niepewny:

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie koledzy, bo ja tez zainteresowany w temacie... jak maja się fotele od wersji sedan.... do zastosowania w kombi i... np od wersji anglielskiej do .... naszej z kierownic ą po "normalnej" stronie?

 

aha...jeszcze jedna różnica.... fotele od 3B ...do 3BG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
jak maja się fotele od wersji sedan.... do zastosowania w kombi i... np od wersji anglielskiej do .... naszej z kierownic ą po "normalnej" stronie?

Przednie fotele beda takie same, kanapa-nie mam pewnosci :zalamany:

Ale jesli chodzi o fotele z wersji angielskiej od europejskiej-roznia sie tylko tym, ze anglik w nich wczesniej wozil cztery litery :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... a to zawsze angielskie cztery litery nie polskie... Ale może to jaki Sir był i nie pierdział w nie za bardzo?? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli chodzi o fotele z wersji angielskiej od europejskiej-roznia sie tylko tym, ze anglik w nich wczesniej wozil cztery litery :rotfl:

Nie do końca, ponieważ zależy od fotela, jak jest regulowany, jeśli mowa o RECARO to nie ma tutaj tego problemu-tam obydwa fotele są w pełni elektrycznie regulowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Ale może to jaki Sir był i nie pierdział w nie za bardzo?? :rotfl:

U nas mowi sie "pijany jak bela" lub "pijany jak swinia"... w UK mowia "drunk as a Lord"... Reszte sobie sam dopowiedz :rotfl:

Ale jesli chodzi o fotele z wersji angielskiej od europejskiej-roznia sie tylko tym, ze anglik w nich wczesniej wozil cztery litery :rotfl:

Nie do końca, ponieważ zależy od fotela, jak jest regulowany, jeśli mowa o RECARO to nie ma tutaj tego problemu-tam obydwa fotele są w pełni elektrycznie regulowane.

Dobrze Boommax, a teraz mi wytlumacz, jaka jest roznica miedzy tymi fotelami (nie mowie o Recaro, tylko o wersji EU a UK), przy zalozeniu, ze lewy fotel wyladuje po lewej stronie, a prawy fotel po prawej... Wytlumacz mi, jaka jest roznica, bo pokretla od regulacji oparcia nadal bede od strony drzwi, wiec za cholere nie widze zadnej roznicy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wsadziłem sobie fajną skórę do mojej NIUNI (skóra pikowana)jestem bardzo happy i mam ciepło w pupę.Skóra z kombi, a ja mam sedana,różnica jest w kanapie tylnej w siedzisku i oparciu,a boczki z tyłu też do poprawki.Ale nie ma żeczy niemożliwych,wszystko złożone i dopasowane na cacy :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wytlumacz mi, jaka jest roznica, bo pokretla od regulacji oparcia nadal bede od strony drzwi, wiec za cholere nie widze zadnej roznicy

Widziałem gdzieś po prostu skórke, ale z regulacją tylko siedzenia kierowcy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Widziałem gdzieś po prostu skórke, ale z regulacją tylko siedzenia kierowcy
:rotfl:

Pawel, ale fotel pasazera musi byc jakos regulwany... Przeciez w syrenkach juz chyba byl :rotfl:

Przeciez przy przerobkach anglika na europejskie auto foteli nie zmieniaja, czyli sa takie same :rotfl: Tylko wczesniej angole w nie pierdza :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności