Skocz do zawartości
Gerardoo

Włącznik światełm w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dysponuje może ktoś z Was fotką włącznika świateł. Chodzi mi o ten główny włącznik, który znajduje się przy kierownicy po lewej stornie wraz z regulacją podświetlania. Prosiłbym o fotke jak mają być ułożone te blaszki. Wczoraj coś nie łączyło i rozebrałem owy wyłącznik i wypadł z niego taki mały pięcik nie wiem gdzie on powienien się znajdować. W tej chwili nie mam podświetlania, tylnego światła pozycyjnego i postoju i prawego postoju. Jak zapatrujecie się na zamiennik wyłącznika za około 30 złotych tylko taki znalazłem, w sklepie poinformowano mnie że robi te włączniki jedna firma nawet dla Febi, nie chce mi się za bardzo w to wierzyć. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek

Jak zapatrujecie się na zamiennik wyłącznika za około 30 złotych tylko taki znalazłem, w sklepie poinformowano mnie że robi te włączniki jedna firma nawet dla Febi, nie chce mi się za bardzo w to wierzyć. Pozdrawiam

 

ja nabylem uzywany wylacznik na szrocie za cale 10 zł i jestem szczesliwy - no moze prawie bo nie dzial podswietlanie - czy tam jest zarowka wymienialna, czy lutowana w obwod - wyjatkowo glupi patent.

 

michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są dwie żaróweczki wymienialne 12V na 1W tak zwane pchełki. Wymienić je się oczywiscie da tylko potem złożyć ten patentowy włącznik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem zamiennik za 26 zł dokładnie i jestem bardzo zadowolony-niczym się nie różni i od kilku ładnych miesięcy spełnia swoją funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobie tak samo i zakupie zamiennik, bo kupować coś ze złomu takie samo jak się ma ehhh, jakoś mi się to nie widzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek
Ja chyba zrobie tak samo i zakupie zamiennik, bo kupować coś ze złomu takie samo jak się ma ehhh, jakoś mi się to nie widzi. Pozdrawiam

pozwole sie nie zgodzic do konca.

Czesto zamienniki sa delikatnie mowiac nie do konca dobrej jakosci, a czesto nie pasuja tak jak trzeba.

Jestem pewien ze wylaczik ktory kupilem za cale 10 zl bedzie mi dobrze sluzyl i nie jest to smiec, czego nie moglem powiedziec o starym.

Ale tak to jest, jeden lubi wodke, drugi zakaske :))

 

Pozdrawiam Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że każdy ma swoje zdanie i kupi co mu odpowiada-ja miałem spalone podświetlanie ( nie świecił ideogram i zielona dioda) i tylko z tego powodu kupiłem nowy-pasuje bez problemu, wygladem nie różni się niczym, więc jak dla mnie dokładnie to co potrzebowałem.

A jak zrobi kolega to jego wolny wybór :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wharton

Sory, że odgrzewam. Stary post wiem, ale pasuje do mojego problemu. Kolega zapytał gdzie ma się znajdować ten mały pręcik ale nikt mu nie odpowiedział. MOŻE KTOŚ JEDNAK ODPOWIE ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja Ci odpowiem. Najprawdopodobniej powinien się on znajdować (zwierać) te dolne styki:). Jak masz wyłącznik to na dole chodzi o te styki własnie tam jest takie wgłębienie i tam ten prencik musi być. Ja kupiłem zamiennik jestem zadowolony bo stary miał już podpalone styki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majstry wykorzystajcie przycisk SZUKAJ i na pewno były fotki tego włącznika bo kiedyś sam z nich korzystałem bo po rozebraniu wszystko mi się z niego wysypało. Generalnie nie pamiętam gdzie powinien być ten pręcik ale nigdy w każdym razie bym nie wpadł że akurat w takim miejscu i żeby nie fotki nie dałbym rady usprawnić włącznika. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majstry wykorzystajcie przycisk SZUKAJ i na pewno były fotki tego włącznika bo kiedyś sam z nich korzystałem bo po rozebraniu wszystko mi się z niego wysypało. Generalnie nie pamiętam gdzie powinien być ten pręcik ale nigdy w każdym razie bym nie wpadł że akurat w takim miejscu i żeby nie fotki nie dałbym rady usprawnić włącznika. POZDRAWIAM

 

Zdjęcia były i powinny być, bo sam je robiłem i pomagałem koledze showtime złożyć ten włącznik lecz kurde nie moge ich znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności