Skocz do zawartości
Gość herkules

Moduł komfortu VW Passat B5 1.9TDi 110km 1999r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość herkules

Witam!

 

Na wstępie chciałbym pogratulować forum . świetna robota dzięki owemu forum 5 dni temu sam wyczyściłem kierowniczki w turbo ale nie o to chciałem sie zapytać.

 

Nie posiadam w moim pasku pilota do drzwi. Centralny zamek i owszem oraz domykanie elektrycznych okien z kluczyka w zamku. Czytałem dużo o owym module komfortu o jego programowaniu ale do końca nie mogę sie doczytać czy dokupienie odpowiedniego pilota pomoże mi uzyskać efekt otwierania i zamykania drzwi z pilota a i może nawet szyb. Czy pilot może być z 3 przyciskami czy jedynie z 2. Udało mi sie znaleźć 2 aukcje na allegro co do pilota z 2 przyciskami :

 

http://www.allegro.pl/item263622637_kluczyk_scyzoryk_vw_golf_passat_2_przyciski.html

 

http://www.allegro.pl/item264143708_kluczyk_skoda_scyzoryk_vw_skoda_2_przyciski.html

 

Bo z 3 jest znacznie więcej.

 

Dane mojego modułu komfortu :

 

i60083_as.JPG

 

Pytanie:

 

1. Czy wystarczy dokupic kluczyk i zaprogramować Go?

2. Jesli tak to jaki 2 czy 3 przyciskowy ?

3. Co z grotem ?

4. jeśli nie to czy jest inne rozwiązanie ?

 

P.S

 

Dużo szukałem ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapi

Tak, ale pamiętaj - kupuj tylko kluczyk z owalnymi przyciskami, ten napewno zadziała. Nie widzę akurat teraz takiego na allegro...

Tutaj masz obrazek

ddf994701b374b49m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

polecam cały alarm firmy proxima obsługuje on moduł komfortu dodatkowo ma moduł antynapadu sam mam taki od pol roku i jestem b. zadwolony . Koszt alarmu z montażem ok. 300 zł . Ładne solidne metalowe piloty i ten antynapad (ukryty guzik gdzie w aucie który musisz wcisnac po kazdym otawrciu drzwi kierowcy bo jak nie to za 30 sec odciecie paliwa +wyjka :D_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość herkules
Dużo szukałem ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem.

 

Widocznie duzo za malo:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics33/modul-komfortu-o-nr-1j0-959-799-h-vt21673.htm

 

Wyjasnie:modul z koncowka H nie ma obslugi pilota.

 

ok! dzieki za wygrzebanie tematu duzo mi to pomoglo. teraz pytanie za 200 punktow .

 

Na Allegro jest duzo takich modułów 1J0 959 799 ..... tylko sa rózne koncowki liter np: H, S, AH itd pytanie gdzie moge przeczytac jaki model ma jakie możliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Odp za 100pkt,poszukaj z koncowka J+pilot na 433 i masz pewnosc ze wszystko zadziala.

Pewnie jest tez opcja modul z koncowka X+pilot na 434[latwiej znalezc],ale czy sam modul bedzie mial takie same wtyczki,tego nie wie nikt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik6

na jakiej częstotliwości komunikuje się moduł komfortu 1J0 959 799S, poszukuję do niego pilota do CZ proszę o info na gg lub maila, tnx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michaił

88_1281811527_thumb.jpg 46_1281811527_thumb.jpg 25_1281811527_thumb.jpg 40_1281811527_thumb.jpg 67_1281811527_thumb.jpg

 

(potrzebny schemat połączeń albo podpowiedz jaki kabelek do czego fotki powyżej)

 

mam taki problem kupiłem nowy moduł komfortu ale popaliła mi się kostka i nie wiem jakie kabelki idą w starych przepalonych stykach przydał by mi się schemat ich połączeń albo fotka co do czego idzie tymi kabelkami styki są oznaczone na module cyframi od 1 do 23 może ktoś podpowie jaki numer odpowiada za dana funkcję proszę pomóżcie ! moduł passat 1999 1.9 TDI silnik AJM moduł nowy na zdjęciach Question

padły kabelki o symbolach 1,2,3,8,9,10,13,21 i 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Mam auto z modulem 3B0959798G natomiast chce dolozyc z tylu elektryczne szyby i otwieranie auta z pilota. Czy powinienem miec modul 3B0959796K czy bez K. Jak sie tego dowiedziec ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest tu ktoś kto pomoże mi sprawdzić jakie funkcje posiada mój moduł komfortu? 1J0 959 799 J ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie być możne był już temat o tym module 3B0 959 799A ale nie mogę nic znaleźć a chciał bym zakodować oryginalny pilot do niego czy ktoś może miał styczność z tym modułem.

Edytowane przez wojtekk16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności