Skocz do zawartości
Gość dragster

kontrolka swiecy zarowej miga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragster

jak w temacie, miga i nie wiadomo co jest?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo zarejestrowanych użytkowników regulamin też obowiązuje.

Przykładowe efekty użycia wyszukiwarki:

1

2

3

_wyszukiwarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragster

dziekowac dziekowac dziekowac,

 

czujnik o ktorym mowa, jest nowy, wymieniony po diagnozie na kompie (blad hamulcow) wykazalo oprocz tego cos ze skrzynią biegow, oczywisice skrzynia chodzi idealnie.

 

moze trzeba podpiac jeszcze raz ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Znaczy się, że to jest automat z Tiptronikiem? Jakie to jest auto??? Quiz czy co? Na Kamazie się nie znam. :hyhy:

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragster

no tak przepraszam :zawstydzony:

 

98' 1,9 tdi 110KM 168,000 km manual, ojczulka zresztą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuję :mur: Dotyczy tylko silników wysokoprężnych

Przy zimnym silniku lampka zapala się przy włączonym zapłonie i gaśnie po chwili ->trzeba od razu odpalić silnik.

Jeśli lampka nie zaświeci się, to system rozgrzewania jest niesprawny -> wezwać fachową pomoc.

Przy rozgrzanym silniku do temp.roboczej lampka kontrolna w ogóle się nie zaświeci -> można odpalić silnik.

W czasie jazdy, gdy lampka zaczyna migać, to oznacza to, że wystąpiły zakłócenia w sterowaniu silnikiem wysokoprężnym.

Należy udać się na diagnostyke VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragster

Znalazłem rozwiązanie problemu, w tej skrzynce na podszybiu kolo komputera jest jasna wtyczka i własnie z tej wtyczki obluzował sie kabelek (prawdopodobnie wtedy gdy montowałem nowy mechanizm wycieraczek kilkadni temu,

 

dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiaj po zamontowaniu turbiny gdy odpalilem autko po 30 secundach wlaczyla mi sie kontrolka od swiec zarowych i caly czas miga nie wiem co sie dzieje i tak jest za kazdym odpaleniem gdy autko pracuje 30sec. pojawia sie migajaca kontrolka czy moglby mi ktos powiedziec co jest tego przyczyna moze ktos juz mial takie cos?? z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzisiaj po zamontowaniu turbiny gdy odpalilem autko po 30 secundach wlaczyla mi sie kontrolka od swiec zarowych i caly czas miga nie wiem co sie dzieje i tak jest za kazdym odpaleniem gdy autko pracuje 30sec. pojawia sie migajaca kontrolka czy moglby mi ktos powiedziec co jest tego przyczyna moze ktos juz mial takie cos?? z gory dzieki za pomoc

Podepnij go pod VAG-a to rozwiejesz swoje wątpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnij go pod VAG-a to rozwiejesz swoje wątpliwości...

 

no wiem ale myslalem ze ktos juz mial taki problem ,a podepne autko po nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz manualną skrzynie i w niej masz diagnozę łał, ale tak poważnie to albo był tam kiedyś automat i coś z niego zostało lub coś nie tak z kodowaniem ECU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz manualną skrzynie i w niej masz diagnozę łał, ale tak poważnie to albo był tam kiedyś automat i coś z niego zostało lub coś nie tak z kodowaniem ECU

auto od nowosci ma skrzynie manualna i nigdy nie widzialo automatu wiec to odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzisiaj po zamontowaniu turbiny gdy odpalilem autko po 30 secundach wlaczyla mi sie kontrolka od swiec zarowych i caly czas miga nie wiem co sie dzieje i tak jest za kazdym odpaleniem gdy autko pracuje 30sec. pojawia sie migajaca kontrolka czy moglby mi ktos powiedziec co jest tego przyczyna moze ktos juz mial takie cos?? z gory dzieki za pomoc
Sprawdź włącznik i żarówki świateł "stop".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie apropos kontrolki świecy żarowej. Podłączyłem VAG 5053 w celu sprawdzenia tempomatu i aktywowania i po wpisaniu kodu zaczęła migać kontrolka świecy żarowej.

Na VAG 5053 wyświetla błąd 005703 Check Coding of ECUs on Powertrain Date Bus sp.

Vw passat CC CR 2.0TDI 140KM DSG

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności